A.I. Umělá inteligence (2001)

Tak tohle je jeden z nejdivnějších filmů, kterej jsem kdy viděla. První polovina filmu je tak strašně nudná a utahaná, že jsem začala přemejšlet, že se na to snad vyseru a půjdu se kouknout na něco jinýho, co má aspoň trochu tempo. Pak se to teda trochu rozjede, ale po celou dobu mi to přišlo hrozně divný, to nejde popsat prostě. :D No pak se k tomu všemu přimotaj ještě mimozemšťani a zážitek je to ještě víc divnej než předtím. Spielberg byl asi trochu na tripu, protože napsat něco takhle divnýho.. Myšlenka by byla dobrá, ale podaná byla fakt děsně chaoticky a hlavně děj je tak POMALEJ, že se mi chtělo spát každejch 5 minut a na přemejšlení o nějakým hlubokým významu jsem fakt neměla energii. Je tam spoustu nelogičností (kluk umí řídit helikoptéru jako s 10ti letou praxí - stejně tak android, profesor řekně, že bude za chvíli zpátky, ale nikdy nepřijde apod.). Musím taky zmínit vodní helikoptéru, prostě co do prdele? Proč by někdo něco takovýho dělal? Nevím jestli je tenhle film víc rádoby filozofickej nebo pohádka pro dospělý, ale vím naprosto jistě, že už mi to stačilo a po druhý už to fakt nechci opakovat. Hodnocení: 4/10

American Horror Story - Dům, kde se vraždilo (2011) (epizoda)

Čím dál tím víc psycho. Vypadá to, že z domu se jen tak nikdo nedostane. Chlapík se spálenou polovinou hlavy pomohl lopatou nevěrnýmu manželovi s jeho milenkou a těhotnou mamču navštívila manželka zakladatele domu s dírou v hlavě. No tohle bude ještě zajímavý. :)

American Horror Story - Halloween 1/2 (2011) (epizoda)

Pořád víc psycho, což se mi nejvíc líbí, neznám seriál, kterej by byl takhle psycho. Ne, že bych se bála, za celý 4 díly jsem se lekla jenom jednou, ale to vůbec nevadí, protože tohle je prostě psycho. Skvělý zvraty, skvělý postavy a šílenej chlápek se spálenou hlavou, co udělá všechno 1000 doláčů je prostě skvělej. No doufám, že to takhle bude pokračovat i dál a tvůrci nevyčerpali svojí představivost, protože ji maj sakra velkou. :D

American Horror Story - Halloween 2/2 (2011) (epizoda)

Lepší a lepší. Až z toho mám psychózu, skočím k Benovi na terapii. Souboj chlápka se spálenou hlavou a Benem byl skvělej a návrat nasraný Hayden, která chce rozbít už tak špatný manželství Bena a Vivien, byl skvělej. Akorát doufám, že se Ben neodstěhoval natrvalo, fakt by mi tam chyběl. :D

American Horror Story - Kořeny zrůdnosti (2012) (epizoda)

Nevím proč, ale najednou mě to nějak přestává bavit, pořád to stejný prostředí, což bylo i v jedničce, ale tam mi přišlo, že se pořád něco děje, něco se odhaluje, tady mi to přijde, že se omýlá furt to samý dokola. Už by to chtělo nějakej pořádnej zlom.

American Horror Story - Pilot (2011) (epizoda)

Hned první díl a už se začíná takhle zostra jo? Hned jdu na další díl a doufám,že seroš neztratí tempo prvního dílu.

American Horror Story - Vítejte v Briarcliffu (2012) (epizoda)

No zatím nějak nevím, série celá z blázince, na to jsem se těšila, a v tom mě určitě nezklamala. Jednu hvězdu strhávám za debilní nápad s mimozemšťanama, který se tam totálně nehodí, a narušujou celej seriál. Je fajne, že ponechaly postavy, na který je člověk zvyklej a přesunuly je do nový dějový linky. Jsem zvědavá, jak se to dál vyvine, zatím velmi nice :D

Arcane: League of Legends - Každý chce být můj nepřítel (2021) (epizoda)

Kdybyste mi řekli, že seriál podle League of Legends, bude jeden z nejoriginálnějších a nejpoutavějších příběhů, co jsem viděla, nevěřila bych. Ale je to tak. Ostatní scénáristi by si měli vzít lekci z tak výborně napsaných postav, hlavně ženských postav. Ani nepočítám, kolikrát jsem musela přihlížet, jak ničí další ženskou postavu, protože ženy asi nemůžou bejt samostatný a silný a přitom mít osobnost. Vi je přesně ta postava, akorát tentokrát si s ní tvůrci dali práci. Pro ránu nejde daleko, ale ne vždycky vyhraje a co víc, vypadá jako někdo, kdo se často rve, včetně pořádných bicepsů, takže snadno uvěříte, že umí nakopat prdel. A hlavně má osobnost! Hurá, tři dny se radujte! Hodnocení: rvačka Seviky s Vi mě dostala na kolena/10