Gangy z Birminghamu - Černé úterý (2019) (epizoda)

Ooh ano je to tu! Po dlouhý době čekání (doufám, že jsem nečekala jen tak ;)) je tu pátá série! No a sakra práce první díl nemohl bejt lepší. Skvělej rozjezd, představení postav úžasný a příběh vypadá, že bude ještě víc intenzivní než v předešlejch sezónách. A ještě se to všechno odehrává v tak pěkný době krize. :D Hodnocení: 10/10

Gangy z Birminghamu - Pan Jones (2019) (epizoda)

Well that escalated quickly. Jinak se to prostě říct nedá. Z počátečních politickejch debat se to nějakým způsobem dostalo v deseti sekundách (bez prdele) k totální mrdě a sledu asi 10 událostí najednou. Alfie přežil, což mě hodně potěšilo, protože tenhle cápek mi kuuurva hodně chyběl! A asasinace pana fašisty byla tak zatraceně napínavá - 10 sekund totálního napětí, jestli se dá umřít na napětí, tak se divím, že žiju. No a na konci se to všechno posralo a je z toho pěknej náběh na šestou sérii. Nebudu kecat, těšim se jak piča a teď zase rok čekání. No tak to fakt nevim, co budu dělat, protože budu furt přemejšlet, kdo byl sakra ten zrádce! Hodnocení: 10/10

Gangy z Birminghamu - Smyčka (2019) (epizoda)

Sakra můžete mi někdo do prdele říct, jak je možný vytvořit takhle geniální věc? Mozek tvůrce seriálu bych fakt chtěla mít. Tenhle seriál prostě nikdy neztrácí tempo, Tommy musí řešit milion věcí najednou a pak se mu tam objeví ještě Číňan a další milion problémů. Bohužel Linda, která mě doslova sere od tý doby, co se v seriálu objevila poprvý, přežila kulku (ale že jsem si to užila sakra, konečně dostala svojí dávku karmy), takže očekávám, že mě bude srát celý zbylý 2 díly. Hodnocení: 10/10

Gangy z Birminghamu - Strategie (2019) (epizoda)

Tenhle seriál je prostě orgasmus! Prostě pravý umění kinematografie, nemám co vytknout, tady je všechno perfektní. Skvěle vymyšlený postavy, každej má svůj příběh a každej se podle něj chová, nikdo nedělá pičoviny, který by šly absolutně proti jeho charakteru. Ani po čtyřech sériích neklesá kvalita, joo to ráda vidím. Navíc tam tak pěkně zapasovali tu politiku. :) Hodnocení: 10/10

Gangy z Birminghamu - Šok (2019) (epizoda)

Tak Linda už se konečně uráčila vypadnout, což mě velmi těší, i když její smrt by mě těšila snad ještě víc, protože stále je tady nebezpečí, že se vrátí a bude mě znova srát, tak jako před tím. :D Jinak samozřejmě i tenhle díl naprosto perfektní - hned na úvod pěkně dávka trochy fašismu, Arthur opět dokázal že byl taky zasraně dobrej voják, a blázinec ve 30tejch letech byl kurva děsivej (ne že by nebyl teď děsivej..). Sakra nemůžu uvěřit, že příští epizoda je už poslední. Hodnocení: 10/10

Hanebný pancharti (2009)

Totální mrda. Když jsem se rozhodovala, jak si zlepšit náladu po katastrofální třetí sérii 13 Reasons Why, Tarantino byl jasná volba. Tenhle chlap je prostě génius. Cože? Říkáte, že z druhý světový by se neměla dělat prdel? Tak na to já vám z vysoka seru, protože tohle byla kurva skvělá jízda. Herecký výkony absolutně geniální. Postavy jsou zajímavý, originální a příběh? No tak k tomu snad ani nemusím nic říkat ne? Gore, krev a vraždy? Jasná věc. Hákový kříže na čele? No to si pište, že kurva jo! Skalpování němců? Ano prosím! Německej štrůdl se šlehačkou? Mmm taky byste si dali že? Hodnocení: 100 Tarantinů/10

Hannibal (2013) (seriál)

Po 3 letech (jop až takhle dlouho mi to trvalo) jsem se konečně prokousala tímhle seriálem, což samozřejmě nemyslím ve zlým, byla to sakra lahodná jízda plná spálenejch těl, večeří, uřezanejch končetin, zvrácenejch vražd, psycho rozhovorů, svůdnejch pohledů mezi Hannibalem a Willem, vrahů, různejch druhů úchylek, nalévání vína, vaření apod. Tohle všechno jsem si taky řádně užila, sama nevím, proč mi trvalo tak dlouho dokoukat jenom 3 série.. Zkrátka pokud máte rádi hodně divný věci, drsný vraždy a chcete se stát psychopatem nebo kanibalem, vřele doporučuji. :) Hodnocení: 8/10

Hannibal - ...And the Beast from the Sea (2015) (epizoda)

Ty scény s Červeným drakem jsou prostě úžasný, teda samozřejmě když nepočítám scény, kdy se tam objeví opravdovej drak, který má CGI jak z videohry z 90sátejch let. Ale rozhovor Willa s Hannibalem na konci epizody joo to mi chybělo, taková normální schůzka dvou starejch dobrejch kámošů u pivča v hospodě mmm. Teda až na to, že tady chybí jak hospoda, tak i pivčo, no a jak to maj ve vztahu, tak to bych taky ráda věděla, maj mezi sebou složitější vztah než ženský, a to už je co říct. :D Hodnocení: 9/10 červených draků doporučuje

Hannibal - ...And the Woman Clothed in Sun (2015) (epizoda)

Tahle epizoda byla ovšem mimořádně zajímavá. Skoro celá je věnovaná příbehový lince Červenýho draka, což tomu přidává ten správnej dračí nádech. ;) Každopádně scéna v muzeu umění, kdy Červenej drak sežera obraz Červenýho draka a následný setkání s Willem, byla jedna z nejlepších scén tohohle seriálu. Bohužel zrovna na začátku hoňky udělali tvůrci střich typu Ulice a konec. Doufám že ty poslední 3 epizody budou aspoň pořádně nabušený a dočkám se nějakýho skvělýho konce. Hodnocení: 8,5/10

Hannibal - ...And the Woman Clothed with the Sun (2015) (epizoda)

Ze začátku jsem si říkala "Hmm, to bude zase nudná epizoda plná keců..", pak ovšem přišel na scénu Červenej drak. Odkryli nám část jeho minulosti a osobního života a nakonec tu je jeho hovor s Hannibalem. Neskutečně mě ale začíná srát Alana a zrzavá novinářka - nejotravnější postavy vůbec. Hodnocení: 7/10