BoJack Horseman - Dávná historie (2018) (epizoda)

Kurva a je to tady! Deprese se opět vrátila. Nemůžu říct, že nejsem ráda, tak jsem se těšila, že zase nebudu moct v noci usnout, protože budu přemejšlet nad tímhle seriálem, a následujícího rána se probudím s depresí a pocitem, že je život neskutečně na hovno. No to by bylo pro mojí denní rutinu všechno. Abych taky řekla něco k tématu, tak doufám, že se ještě někdy bude řešit ta nahrávka, a jinak samozřejmě mistrně zvládnutá epizoda, která skvěle vykresluje vztah BoJacka a jeho závisloti s jeho dce.. teda sestrou, která se ho snaží z ní dostat. Hodnocení: 10/10

BoJack Horseman - Depresivní konec (2014) (epizoda)

Sakra a tohle všechno se stalo v jedný epizodě? Proč mi přijde, jako bych právě viděla 10 sérií ve 25ti minutách? Každopádně BoJack se snaží trochu zapracovat na svý knize, ale vlastně dělá všechno jenom ne práci (hmm to mi zní povědomě, čím to asi bude..) a radši se rozhodne se sjet, přičemž následuje skvělejch 15 minut tripu, kterej jsem si kurva užila! A ani ne o 10 sekund pozdějc mě seriál hodí do hluboký propasti deprese.. sakra tenhle seriál mi dává zabrat. Hodnocení: 9/10

BoJack Horseman - Divoká myška (2014) (epizoda)

Fakt chci mít tenhle sitcom ráda, fakt jo, ale nějak se mi pořád zdá, že se tvůrci tak moc snaží z toho udělat hrozně vtipnou komedii, až není vtipná ani trochu, a nakonec z toho je jenom průměrnej rádoby vtipnej seriál. A přitom ten nápad je tak zatraceně dobrej, jenom by z toho chtělo vymáčknout trochu víc šťávy. Hodnocení: 6/10

BoJack Horseman - Dobré škody (2020) (epizoda)

A je to tady! Tomuhle říkám pořádná BoJackácká deprese s ještě víc depresivním koncem. Kurva neříkejte mi, že BoJack umřel, to absolutně v žádným případě neakceptuju. Nicméně Diane konečně dostala nějakou pořádnou samostatnou epizodu, což velmi cením, protože jsem konečně pořádně pochopila její strasti a slasti. Jinak celou epizodu jsem měla nervy napnutý jako prase. Zrovna když jsem si říkala, že BoJack Horseman začíná bejt trochu míň depresivní seriál, je to tady zas a to mi sakra chybělo. Hodnocení: 10/10

BoJack Horseman - Feminista BoJack (2018) (epizoda)

Ani nevíte, jak jsem ráda, že si BoJack Horseman udělal prdel z moderního feminismu a korektnosti, to mi tady přesně chybělo. Nechápejte mě špatně, jsem pro stejný práva a tohle všechno, ale co se z toho v posledních pár letech stalo.. ehh. A co se týká korektnosti, tak to je strašnej výmrd. Každopádně poslední scéna je skvělej příklad "vytrženo z kontextu". Tohle spustí katastrofu, která se asi hned tak nepřežene. Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Hank po setmění (2015) (epizoda)

Konečně taky dostal Mr. Peanutbutter víc prostoru pro trochu toho character developmentu, kterej si rozhodně zaslouží a těším se jak svině, co se z něj nakonec vyklube. Protože sakra tyhle scénaristi, když se do něčeho pustěj, big things are about to happen. Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Hlava v oblacích (2018) (epizoda)

Vždycky jsem si říkala, že Diane má sklony k tomu bejt někdy trochu nevděčná píča, ale nepřišlo mi to nějak závažný. A pak přišla tahle epizoda a.. Diane tady byla definitivně píča. Tady jsem naprosto na straně BoJacka, Diane absolutně neví o čem kurva mluví. Na druhou stranu, ale nemůžu říct, že by mě srala, protože ona je prostě komplikovanej charakter (jako všichni v tomhle seriálu a to je prostě naprosto úžasný) s chybama a to je pro změnu skvělý v nějakým seriálu vidět. Hodnocení: 10/10

BoJack Horseman - Hledá se ledvina (2019) (epizoda)

Tak konečně jsem dostala trochu toho backstory k Toddovi, po kterým jsem tak dlouho toužila. Stávka je u konce a BoJack se vrací po dlouhý době odvykačky zpátky domů. Mám takový tušení, že příští epizoda bude nápor deprese, a že se na to kurva těším! Není nad to jít spát s pocitem, že je všechno absolutně na hovno. :D Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Hřejivý příběh (2019) (epizoda)

Diane a její spolupracovník Guy se snaží rozlousknout vraždu v obřím konglomerátu, kterej skupuje všechno, na co přijde. Tyhle dva spolu nakonec skončej v posteli, ale nic z toho není, protože Diane se nelíbí kabát od Guye, takže se rozloučej a Diane se vrací do LA. Jestli jsem to správně pochopila, tak ona je ten typ člověka, co se snaží najít štěstí, ale neví, kde hledat(?) Sakra ale aspoň mohla dělat, že z toho kabátu má radost, tohle mě bolelo i za Guye. Jo a už jsem říkala, jak je skvělý to intro, kde se prolínaj ty nejdůležitější momenty z minulejch sérií? Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Hurá! Epizoda o Toddovi! (2017) (epizoda)

A kurva BoJack má dceru, která je přesně jak BoJack. Její nejoblíbenější činnost je dávat si šlofíka, přežírání se a nic nedělání.. Geny nezapřeš. Upřímně se divím, že má BoJack jenom 1 dceru, jeden by řekl, že BoJackovo semena budou víc silný a bude z toho nejmíň 10 dcer. Jo a skvělá parodie na dnešní politiku. Až moc reálná parodie sakra.. Hodnocení: 8/10