BoJack Horseman - Churro zdarma (2018) (epizoda)

Právě jsem 26 minut v kuse sledovala monolog mluvícího koně o tom, jak je život na hovno a jeho rodiče byli nejhorší věc, co se mu kdy stala. A kurva jsem si to užila. Tenhle seriál prostě překonává všechny hranice, který existujou. Myslíte si, že už to nemůže bejt lepší, a jak se kurva mýlíte, protože vždycky přijde nějaká epizoda, která vám naprosto vyrve duši z těla a vy si to budete užívat. Tohle prostě musíte vidět a prožít, to se nedá popsat slovy. Hodnocení: 10/10

BoJack Horseman - Jsi to ty (2016) (epizoda)

Jak může bejt zkurvenej sitcom o koni takhle geniální?! Moje emoce jsou momentálně totálně zdevastovaný. BoJack Horseman mi připomíná život až moc. Jak mám emočně přežít ještě další 3 sezóny sakra? No nějak to půjde, každopádně rozhodně neplánuju přestat, protože tohle je snad horší závislost než heroin! A za těch pár tisíc za psychologa to stojí. Hodnocení: 10/10

BoJack Horseman - Kolik je hodin? (2017) (epizoda)

To byl krásnej konec. Život je sice pěkná píča, co dělá všechno pro to, abysme se všichni cejtili jako naprostý idioti, co nikdy nic nedokážou, ale někdy se z toho nějakým způsobem zrodí i dobrý momenty. A vidět upřímnej BoJackův úsměv na konci bylo prostě úžasný. Tahle série byla zase pořádná jízda a už se nemůžu dočkat, co přinese další. Počkat viděla jsem právě asi 3 série BoJacka Horsemana za pár dní? No do píči. Hodnocení: 10/10

BoJack Horseman - Konec horkých dnů (2018) (epizoda)

Všechno dobrý asi musí jednou skončit, což je přesně to, co tenhle seriál říká skoro každou epizodu. Tentokrát to je manželství Diane a Mr. Peanutbuttera. Každej z nich se s tím vyrovnává po svým, jeden hůř druhej líp. A jinak se vlastně nic nezměnilo - Princess Carolyn je pořád stejnej workoholik, BoJack dělá jako vždycky nic a ojediněle nějakej ten seriál nebo film a Todd vymejšlí pičoviny jako vždy. Všechno při starým. Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Láska nebo sňatek (2016) (epizoda)

Cože? To už je pátej díl? Sakra to to letí. Diane s Mr. Peanutbutterem maj fakt krizi jak sviň, těžko říct, jestli jim v tom děcko nějak pomůže, ale jelikož děcka jsou jenom malý otravný ďáblíci... BoJackův proslov na hajzlu trefil přímo do černýho, s címž přišla i vlna deprese, která doufám, že mi nezůstane i po tom, co dokoukám BoJacka Horsemana. Ovšem mám menší otázku.. je Todd pořád panic? Hmm let's find out! Hodnocení: 9/10

BoJack Horseman - Myšlenky a modlitby (2017) (epizoda)

Ok je to dobrý, alee už mi docela chybí ta deprese z minulejch serií. Jo asi jsem masochista, ale co už.. Zkrátka tenhle seriál mi jasně řekl, že je opravdu jinej než všechny ostatní, a já si na to už zvykla, a na odvykačku jít odmítám. Tak a tady končím, protože jsem na tom absolutně závislá, a musím jít hned na další díl. Hodnocení: 7/10

BoJack Horseman - Natáčení (2015) (epizoda)

Tenhle sitcom prostě všechno trefí rovnou do černýho, úplně kurva cokoliv, a nikdy přitom nezapomene vyrvat divákovi rovnou i duši z těla a zničit všechny jeho naděje na to, že život bude někdy mít smysl. Aah nihilism at its finest. A já to sakra miluju, každou sekundu žeru jako když jsem 3 měsíce nejedla. Hodnocení: 9/10

BoJack Horseman - Nejlepší věc, co se kdy stala (2016) (epizoda)

Ježiš tahle epizoda byla tak zdrcující, až se mi z toho na konci začaly potit oči. Bez prdele. To konečný "No.", když už jsem si říkala, že teď to bude určitě už v pohodě, po tom všem, čím si prošli, všechny věci si vyříkali a pěkně to uzavřeli, všechno naprosto v pohodě že? ŽE? A pak z ničeho nic BoJack prostě řekl ne. Ale no taak to není fér kurvaa. Jo a přesně pro to tenhle seriál naprosto miluju, nebere si žádný ohledy, a sere na to, co je fér a co ne, přesně jako život. Zkrátka reálný jak sviň. Hodnocení: 10/10

BoJack Horseman - Nový klient (2019) (epizoda)

Šestá sezóna začala teda pěkně z vostra. Právě jsem se málem rozbrečela u animáku - ale úspěch, zadržela jsem to. Otázkou zbejvá, jak dlouho to ještě vydržím, protože to začíná bejt fakt kurva emotivní (=víc než předtím). Ta poslední scéna s Princess Carolyn, kdy dá jméno svýmu děcku a vypadá při tom tak šťastně mně nechala pěkně na měkko. Hodnocení: 9/10

BoJack Horseman - Osamění (2015) (epizoda)

Pamatujete, jak jsem minule říkala, že aspoň Princess Carolyn je teď šťastná a ve vztahu? No tak tomu už je taky je konec. A já nemůžu uvěřit, že už je konec i druhý sérii. Kurva to to ale rychle uběhlo. Doufám, že třetí pojede ve stejným tempu, už jsem si moc zvykla na kvalitu. :D Hodnocení: 8/10