• Thriller

Černobylské deníky (2012)

Zmutovaný zvířata, zmutovaný lidi... chyběly mi tamuž jen zmutovaný kytky. Jako asi takhle: kdybych to měla hodnotit podle reálnosti, tak určitě nehodnotím 4 hvězdami. Protože si myslim, že daleko dřív, než by je sežrali zmutovaný lidožrouti, tak by je zamordoval ten medvěd s vlkama. Ale já jsem se fakt docela bála. Možná k tomu přispělo to, že jsem si to pustila o půlnoci :-).

Ďábel (2010)

To se takhle sejde podvodník, lhářka, zlodějka a rvač v jednom výtahu, no a jak si tak jedou, tak se zaseknou. A z pohodovýho dne je rázem děs. Čím dýl jsou uvězněni vysoko nad zemí, tím víc narůstá napětí, strach a podezřívavost. A když už není komu věřit, tak pak teprve začíná to nejlepší.

Deadpool (2016)

Jsou filmy u kterejch už po prvních 5-ti vteřinách vím, že to bude super podívaná. No a tohle je jeden z nich.

Deník mrtvých (2007)

Film, u kterého jsem si říkala, že je škoda, že končí... Mělo to šťávu, gradaci, lekací momenty, ale zároveň to nebylo natahovaný zbytečnejma záběrama. Měla jsem pocit, že každá minuta filmu tam byla správně, nic nepřebývalo, žádný zbytečný záběry.

Derren Brown: Inside Your Mind (2003)

Tenhle pořad jsem viděla úplnou náhodou a tak moc mě to zaujalo, že jsem nebyla schopná od toho odtrhnout oči. Má to šmrnc, náboj, který nutí k zamyšlení. Nedovolí přepnout na jiný kanál. Nechci to dál komentovat. Koukněte sami a uvidite........

Děti Anakondy (2008) (TV film) odpad!

Píčovina. Nechápu, jak v době, kdy jde počítačově upravit cokoli tak, aby to vypadalo reálně a hrůzostrašně, vzniká tolik laciných kreatur napodobující hady, dinosaury a tak podobně.

Dětská hra (1988)

Na to z jakýho to je roku, tak je to perfektně natočený. Bála jsem se jen to začalo a nepřestala se bát ani týden po dokoukání. No shrnula bych to asi tak: Od té doby, co jsem to viděla, se vyhýbám místům, kde jsou panenky....

Dívka ve vlaku (2016)

Příběh o hodné ženě, která se pod tíhou okolností stala alkoholičkou. A přes to všechno, co se jí stalo, přes to, že jí její manžel denně lhal, podváděl a bil, přes to mu až do samého konce vlastně nechtěla ublížit. Je to hezkej příběh. Emotivní. Do poslední chvíle není úplně jasné, jak to dopadne. Podle hodnocení ostatních myslím, že jako žena to vnímám jinak, než muži. Vidím se v tom. Ne že bych byla alkoholička, ale vidím v tom tu bezmoc, to, že sebou žena nechá snadno manipulovat. . mám z toho až husí kůži. MOC hezkej film!!!

Divočina (2014)

Ani nevím, co k tomu napsat. Snad že je to dokonale natočený? Dokonale zahraný? Tohle se prostě nedá komentovat, to se musí vidět!