Hra o trůny - Bohové staří a noví (2012) (epizoda)

Theon se projevil jako intergalaktický čůrák, Arya s Tywinem vedou velmi zajímavý rozhovor a Jon Snow narazí na hlídku divokých. Robb se bohužel stále více stává objetí vlastního ega a emocí. Linka v Qarthu je stále o ničem.

Hra o trůny - Duch Harrenhalu (2012) (epizoda)

Spor bratří Baratheonů byl vyřešen vcelku rychle a elegantně. Tyrion a Bron odhalili plány Cersei na obranu města, naštěstí se této mocné zbraně zhostil jediný z rodu Lannisterů, který používá mozek - on sám. Příběh v Qarthu je velice nudný, jediným zpestřením je divoch, který chce před zraky všech ukrást zlatou sochu.

Hra o trůny - Zahrada kostí (2012) (epizoda)

Vstupem do města, jehož jméno jsem si ani nikdy nezapamatoval začíná nejnudnější část jinak skvělé příběhové linky Daenerys. Dialog bratří Baratheonů je opravdu skvostný, Renly je opravdu sympaťák a Stannis mnohdy neví, jak na něj reagovat. Tyrion opět dokazuje, že je mistrem zákulisních her. Arya se konečně setkává s Tywinem. Závěrečná scéna je opravdu nechutná a šokující, ale přesto úžasná.

Hra o trůny - Co je mrtvé, nemůže nikdy zemřít (2012) (epizoda)

Tyrion stále více dokazuje, že je lepší, než jeho "soupeři" z malé rady a že se s ním prostě musí počítat. Renly se snaží také dostat na trůn a po Carice van Houten tu máme další super kost - Natalii Dormer! Škoda jen, že závěrečná bitva nebyla za světla.

Hra o trůny - Sever nezapomíná (2012) (epizoda)

Jedna z mých nejoblíbenějších postav a jediný pravý král Stannis je konečně na scéně! Budou se dít věci! Noční hlídka zatím hledá přístřeší a kydá hnůj. Ale nejlepší na tom všem je, že se konečně objevila Carice van Houten!

Hra o trůny - Série 1 (2011) (série)

První série je nejvíce o dialozích mezi postavami. O skvělých dialozích mezi skvělými postavami! Na pořádnou akci, která přijde zhruba po půlce série, se ale také vyplatí počkat. Skvělý start nejlepšího seriálu současnosti!

Hra o trůny - Oheň a krev (2011) (epizoda)

Tentokráte dvě skvělé scény. "THE KING IN THE NORTH" je stále jedna z mých oblíbených a ta úplně závěrečná také sakra stojí za to!

Hra o trůny - Baelor (2011) (epizoda)

Poprvé jsme mohli vidět asi nejvíce slizkého lorda - Waldera Freye. Rozpočet nám bohužel nedovolil vidět bitvu, ale přijdou další. Závěr epizody nám poté poprvé připomíná, co to vlastně sledujeme. Jo a "nejlepší válečník" Drogo je úplně v hajzlu...

Hra o trůny - Bodej ostrým koncem (2011) (epizoda)

Výborná akční epizoda, Aryin první zářez! Robb adekvátně reaguje na uvěznění svého otce a Jon se poprvé setká se skutečnou hrozbou.