Krotitelé duchů (2016)

Dávám jednu hvězdu za vizuální pojetí, protože to špatné není, ale zbytek je prostě hrůza. Asi bych neměl srovnávat s původní verzí filmu, ale já prostě musím. To že hlavní role hrají ženy by mi nevadilo, ale jaké ženy?! Úplně nejhorší pohled je na tu černošku, opravdu mám pocit že je to chlap a ještě hnusnej. O humoru se nedá mluvit, ten je hodně špatnej. Celkově je film pro mě zklamání, doufám že pokračování už nikdy nebude. Harold se musí otáčet v hrobě

X-Men: Apokalypsa (2016)

Vizuální pojetí je opravdu na špičkové úrovni, ale příběhem je stíle to samé. Bohůžel už opakující se nuda

Dallas 63 (2016) (seriál)

Velmi pěkně natočené. Příběh opravdu povedený. Z původních 5 hvězd snižuju na 4 za to finále, které mi prostě nesedlo (ale to nic nemění na tom, že jde o velmi dobrý seriál)

Bitevní loď (2012)

Dobré sci-fi. Film který pobaví - nic víc, nic míň

Signál (2016) (seriál)

Seriál který byl pro mně velmi příjemným překvapením a nebál bych se ho označit za (pro mně) seriál tohoto roku. Skvěle sepsaný scénář, výborně zvolený soundtrack který dokresluje už tak dobré napětí. Jediná zápornost je "řeč" těch lidí - bohužel prvních pár dílů si budete zvykat na to jejich "kvičení". Jinak opravdu výborný seriál