U Konce světa (2013)

Úžasná ptákovina, která začíná normálně, ale rychle se zvrtne do sci-fi parodie. Co jiného čekat od Pegga a Frosta.

Ukaž se, Charlie (2019) (seriál)

Idrise Elbu mám hodně ráda a v tomto seriálu nezklamal. Stárnoucí DJ, který se omylem stane chůvou, jeho schovanka - 11 leté děvče, které na svůj věk vyspělé a přesto by nejraději trávilo čas se svými zaneprázdněnými rodiči. Spousta komických situací, ale i některé vážné, Londýn, Ibiza, party... fakt skvělý seriál a doufám, že budou i další řady.

Duel v Mount Hermonu (2016)

Klasický western, který má kladného a záporného hrdinu, lehce filozofickou stránku a nekarikaturuje. V záplavě všech komiksových filmů poslední dobou se jedná skoro o zázrak. Navic zde hrají dva mí oblíbení herci, takže ano, líbilo a moc.

Trabantem tam a zase zpátky (2019)

Přiznávám, že předchozí dokumenty o trabantech mě minuly, takže jsem nevěděla, do čeho přesně jdu, ale jsem nadšená. Syrové, úsměvné i dojemné.

Vražedná práva (2014) (seriál)

První série výborná, děj občas příliš komplikovaný, ale s přibývajícími díly se téměř vždy vyjasní. Druhá série opakuje schéma z první, což není tak překvapující, neboť to bylo docela úspěšné, ale začíná to nudit a nejsem si jistá, jestli budu pokračovat.

Ženy v běhu (2019)

Příjemná komedie, která si neodpustí počáteční úmrtí a dost očividných situačních gagů, aby se divák smál. Nicméně patří k tomu lepšímu, co se v poslední době natočilo a já se hodně bavila.

No není to romantika? (2019)

Fakt výborná komedie, která si utahuje ze všech romantických filmů a přitom jím sama je. Hodně jsem se smála a i slza ukápla.

Pomoc ze Severu (2019) (seriál)

Vztahový seriál o tom, jak se vyrovnat se smrtí blízké osoby, jaký to má dopad na rodinu, o novych začátcích, starých láskách, zradě, bolesti... V záplavě komiksových, fantasy, sci-fi a historických seriálů je to vlaštovka, která mě potěšila a doufám, ze se ujme a bude další řada.

Správní chlapi (2016)

Docela vtipné, oba herci fajn, výborná byla Holly. Celkově mi to přišlo přitažené za vlasy, jakoby tvůrci schválně glorifikovali 70. léta, či na ně s nostalgií vzpomínali. Film mi z hlavy asi brzy vyšumí, ale jsem ráda, že jsem ho viděla, i přes to násilí a sprostou mluvu.

Z džungle do džungle (1997)

Hodně vtipná komedie s některými až ikonickými scénami - grilování akvarijních rybiček, tarantule, moucha... Možná film v paměti dlouho nezůstane, ale člověk se u něj v danou chvíli zasměje. A navíc tu je nenásilnou formou ukázáno sbližování otce a syna.