Umbrella Academy (2019) (seriál)

Potenciál to mělo obrovský, ale celkově to vyznělo docela chaoticky. Jsem ráda, že jsem to viděla, ale na další sérii koukat fakt nebudu.

Zelená kniha (2018)

Výtečná komedie, kde exceluje jak Viggo se svým buranským přístupem tak Mahershala se svým korektním přístupem. Dva protiklady se skvěle doplňují. A právě proto působí v celé té vtipné víceméně road movie veškeré projevy rasismu naprosto mrazivě.

Bezva ženská na krku (2016)

Takový lepší standard českého filmu. Velkým plus je, že se zde až na jednu drobnost, která je navíc prvoplánovaná, nevetřela tragická složka... jiný i slovy se jedná o čistou komedii. Bohužel pár dalších prvoplánovaných vtipů je zde povíceru, takže nemůžu jit s hodnocením výš, ale jinak jo, docela dobrý.

Divoký západ s Robertem Redfordem (2016) (seriál)

Opravdu výborný seriál o historii amerického západu. Vyprávěn z pohledu legend, což jej činilo zajímavějším, než je u podobných počinů podrobné. Z mého pohledu dvě menší výtky: někdy až patetické výlevy vypravěče, ale to se od Američanů dá asi čekat, a pak také nekritická adorace normálního kriminálníka Jesseho Jamese, který na rozdíl od ostatních "desperádů" pro své zločiny neměl žádný vznešený motiv.

Psí poslání (2017)

Samozřejmě že to útočí na city tou nejprimitivnější cestou, ale když je vám po shlédnutí filmu dobře, svůj účel splnil na jedničku.

Bohemian Rhapsody (2018)

Mno, obyčejný snímek o neobyčejné kapele. Neurazil ani nenadchl.

Ten pravý, ta pravá? (2018)

Má to svoje kouzlo, i když se v podstatě jedná o dialog dvou lidí, který je zasazen do krajinných kulis (téměř zbytečně). Zpočátku to bylo docela nudné, ale pak se člověk občas i zasmál. A nejlepší scéna byla s pumou.

John Wick 2 (2017)

Pokud máte rádi bezduché střílečky, budete tenhle film milova6t. Trochu mi to připomínalo počítačovou hru Call of duty nebo co to bylo, kterou kdysi hrál můj bratr. Ale bylo úsměvné se koukat, jak si připravují podklad pro třetí díl, který bude, hádám, ještě větším masakrem, než co jsme dosud viděli. A všimli jste si, jak Keanu při soubojích hekal?

Pořád tančím (2015)

Zapomenutelná jednohubka, která potěší v době sledování a na kterou si člověk za pár dní nevzpomene. Ale nekřičí to úplnými hloupostmi a člověk se místy i dojme, tak proč ne?