Život je život (2015)

No mně to přišlo víc smutný a to ať už jako předobraz české rodiny nebo jako 'kvalitní zábava'. Viz naprosto vystihující komentář Tetsua.

Kočky (2019)

Jste milovník koček? Po tomhle zážitku už nebudete

Tajemství: Odvaha snít (2020)

Nejkýčovitější a nejstereotypnější americký brak, kdy klasicky víte, jak to dopadne už po prvních pěti minutách, co jsem po dlouhé době viděl. Jediný důvod, proč jsem film dokoukal celý, byl příjemný výkon Katie Holmes.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Propagandistický seriál režimu rudých bolševiků, viz. vyzobrazení bratří Mašínú či jednotného zemědělského družstva atd., atd. Ale i jinak by se jednalo celkem o podprůměrný až nepodařený seriál pouze s pár výjimečně povedenými díly. Jediné co je zde konstantně povedené je asi dobré herecké obsazení.

Za nepřátelskou linií 2 - Osa zla (2006)

Jednička byla dobrá, tady tenhle snímek se už pouze veze na jejím slavném jméně.. Ale ani dějem a ani kvalitou (kdy je vše špatně) s ní nemá co společného. Takhle si představuju tu nejhloupější televizní ‘zábavu’.

Hory mají oči 2 (2007)

První díl se mi celkem líbil, ale toto to uplně zkazilo. A hlavní hrdinové jsou snad nejhorší a nejpaptetičtější, jaké jsem kdy viděl.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

I negativní reklama je reklama a tak díky tomu jsem se musel na pár dílů kouknout s tím, že to přeci nemůže být tak hrozné. Ale je to poprvé, a pevně doufám že naposledy, kdy něčemu dávám odpad!. Velmi nepovedená politická satira, která si o sobě myslí, že je inteligentní, chytře vtipná a světoborná a bere se naprosto ale naprosto vážně. Řekl bych, že jediné co se jí povedlo, je to, že koreluje se samotnou Soukupovou osobností. A tak přemýšlím o kontaktování TV Barrandov, aby mi poslali finanční vyrovnání jako odčinění za doživotní psychickou újmu, co jsem utrpěl. Ale nevím, jestli se taková částka, co by mému utrpení alespoň lehce odpovídala, najde.

Jednotky vesmírného nasazení - Start (2020) (epizoda)

Tato epizoda stojí za to hlavně kvůli legendárnímu Fredu Willardovi, jehož tato epizoda byla bohužel poslední v jeho herecké kariéře, protože následně po dotočení zemřel. A myslím, že i zde jako jediný herec exceloval.