Neuvěřitelné příběhy (1985) (seriál)

Niektoré príbehy boli super, iné priemer, no na každú časť som sa vždy tešil rovnako

Policajt v Beverly Hills (1984)

Malý sympatický kriminálny film s perfektným Murphym v ošúchaných džínach. "Čo tu robí tento muž?" - "Krváca, pane!"

Policejní akademie (1984)

Pre mňa kult. Pestrá paleta pošukov ( moji najobľúbenejší: Tuckleberry, Hightower, Jones ). -" Odkiaľ si zobral tú búchačku, chlapče?" -"Tú mám od maminky!". Sto krát za sebou a stále poprvé.

A-Team (1983) (seriál)

Asi najlepšie z Canellovej produkcie. 4,5****

Hysterical (1983)

Pekný a na môj vkus aj originálny film s detailami hrubo podčiarkujúcimi to, že tento žvanec vlastne vzdáva hold klasickým dobrodružným, hollywoodskym kusom. Veď si to vezmite, v koľkých filmoch vidíte ako sa mŕtvola prerazí s lucernou v ruke cez dno člna, upírov s rolákmi, Drakulu nacvičujúceho si cvakanie zubov a dobrodruhov dvojičky? *****Za to, že Capt. Howdy bol svojej žene verný od utorka do stredy

Náhlý úder (1983)

Dedko, spomaľ, keď zabiješ všetkých kriminálnikov sám, čo potom budú robiť John McClane a Martin Riggs?

Zjizvená tvář (1983)

Celovečerný masaker (pre celú rodinu?) poprášený kvalitným kolumbijským kokaínom, zavŕšený salvou z emštvorky v absolútne ( bože jak to slovo nemám rád..) COOL podaní. Na internet si môžete nájsť vtedajšie zhnusené puritánske recenzie. A teraz? Spolu s Krstným otcom pre mňa absolútny kult. Svet je tvoj!!!!!!!!!!!

Knight Rider (1982) (seriál)

Na tomto som vyrastal, nedám na to dopustiť, o čiernom firebirde sa mi aj snívalo.

Piraňi II: Létající zabijáci (1982) odpad!

Zaujímalo by ma prečo Cameron sa podielal na tvorbe tohto šitu................. Herci - neherci. debilné od hlavy po päty a tie papendeklové ryby mávajú ce plutvami boli čírym fantazijním potratom, raz to skončí v zlatom fonde najhorších filmov, no Wood sa aspoň snažil

Zloděj (1981)

Michael Mann In Da House!!!