Krásné bytosti (2022)

Ach jo...téma stokrát viděné. Dost odporné scény. Nevěřím, že toto je skutečný stav mládeže na Islandu. Představte si, že jdete do kina se čtyřmi třídami studentů střední školy. Já na představení seděl a po dvaceti minutách jsem začal usínat. Neuvěřitelně roztahaný film, trpěl jsem. Studenty to taky nebavilo, poslední půl hodiny se rozkecali a já se jim vůbec nedivím.

Noční agent - Volání (2023) (epizoda)

Naivňoučký seriál, ale celkem to zatim šlape. Napětí, akce, hezcí lidé a tak...

Čas (2021)

Nemám rád filmy, u kterejch se musí vypnout mozek.

BANGER. (2022)

Jsem naprosto nasrán. Miluju Hip-hop už asi 25 let. Stále se mu věnuju. Mám rád samozřejmě Old school, ale i některý nový kluky co dělaj mumble rap, emo rap a podobně. Ale tady Mišík jako dealer s omezeným intelektem ukazuje tu nejprimitivnější formu hip-hopu. Naprosto dementní texty. Hudba na piču. Strašný. Dlouho mě něco nevytočilo tak, jak toto. A naprosto nechápu že tento film je na csfd v červenejch procentech.

Fabelmanovi (2022)

Shpýlberg by měl dostat Oskara hlavně za masky. Podařilo se mu udělat z Michelle Williams naprosto odpornou ježibabu. Ano, Stevene, největší tragédie na světě je to, když je tvoje pošahaná matka tajně zamilovaná do tvýho strejdy.

El marginal - Episode 1 (2022) (epizoda)

Z jakýho důvodu Netflus promítá pouze čtvrtou a pátou sérii?

Ztracená - Otec (2020) (epizoda)

Pochopil někdo, jak to teda skončilo?

Fauda - Episode 10 (2022) (epizoda)

Toto je asi nejlepší epizoda ze všech seriálů co jsem kdy viděl. Naprostá seriálová genialita. Z fleku se vyrovná nejlepším dílům Dextera.

Fauda - Episode 2 (2022) (epizoda)

I když první díl byl trochu naivní (proč se nechal Gabi tak blbě chytit?), tak na konci druhýho se to dost dobře rozjelo.