Bullet Train (2022)

Bláznivá akční komedie ve stylu Kill Billa. Vhodné akorát tak na rozveselení nedělního odpoledne, kdy se člověk netěší na pondělní ráno...(Jo, ve vlaku se běžně navzájem zabíjí hromada lidí, aniž by si toho někdo všiml. On je totiž zrovná náhodou každej ten vagón prázdnej.)

Hvozd (2017) (seriál)

Možná to je spíš na lepší 4* než 5*, ale musím trochu přilepšit, když teď stabilně hodnotím ty sračky z Netflixu jednou hvězdou nebo odpadem. Toto má děj, sympatické postavy, jejich chování víceméně logické, napětí, emoce...to u seriálu z Neflixu musí stačit.

Zmizení v Lørenskogu (2022) (seriál)

Začíná to dobře. Ale nemá cenu koukat na seriál, kde se ani na konci nic nevyřeší.

Nepřivolávej nic zlého (2022)

Střašně předvídatelné. Naprosto nelogické jednání postav (kvůli plyšákovi se normální člověk nebude vracet do toho horroru, co dělali ty dva holanďani).

Equilibrium (2002)

Po dvaceti letech mi došlo, že to je fakt trochu kokotina, celá ta myšlenka. Snižuju ze 4* na 2*.

Tygr a drak: Meč osudu (2016)

Zvládl jsem jen kus. Nechci hvězdičkovat. Tygr a drak bez Zhang Ziyi a Chow Yun-Fata? To je jak Arabela bez Rumburaka. Celkově mi ten začátek připadal strašně nudný, až přiblblý. Nemyslel jsem si někdy že tohle napíšu...ale: Ta angličtina je tam fakt strašná.

610 metrů nad zemí (2022)

Takový malý komorní film...o dvou slepicích. Ale musím dát pět, protože jsem se takhle nikdy nebál.

Nene (2022)

Pseudoartová kokotina. Nudnou první hodinu se to aspoň tváří, že se něco stane, ale nestane se vůbec nic.

Samaritán (2022)

Je to prostě celkem hezká pohádka pro maximálně 14leté děti. Nic víc, nic míň. Ale mě to nebaví.

Ouija (2014)

Partička podivně staře vypadajících středoškoláků vyvolává duchy. Náhodou vyvolá zlého. Pár lidí zařve. SPOILER: Nakonec se nic nevyřeší. Doporučuji nekoukat a když už, tak zrychleně. Film má 85 minut a i tak je moc dlouhý.