Kdopak by se vlka bál (2008)

výborný český film po dluhé době se u nás něco takového objevilo, film o děvčátku , která vyřeší všechny starosti svých rodičů, když oni sami to nedokáží, skvělý výkon dorotky dědkové

District 9 (2009)

parádní film, který pojednává o tom jak mimozemšťani navštíví naši a nejsou tady vítáni a odvaze jednoho muže, který se stal jedním z nich a opustil všechno co miloval

Paranormal Activity (2007)

nejlepší horor za poslední dobu,který se viděl výborně vygradovaná atmosféra do poslední vteřiny, u toho se musí bát každej, když si představí, že se to stalo doopravdy

Je to i můj život (2009)

naprosto úžasný film, který musí rozbrečet snad každýho kdo má srdce, protože takovej příběh se jen tak nevidí dávám pět hvězd především za výkon abigail breslin a sofie vassilieve a taky za scenář

Sólista (2009)

super film Jamie Foxx je pro mě pan herec opět prokázal svoje nesporné kvality tentokrát v podobě duševně nemocného muže, jehož jedinou láskou je hudba a hra kontrabas velice zdatně mu sekunduje jako vždy svůj Robert Downey,Jr, film podle skutečné údalosti musí potěšit každého dávám 5 hvězd především za herecké výkony

Pařba ve Vegas (2009)

parádní oddechovka, jediný večírek může ze života udělat naprostou katastrofu, o to větší když se jedná bachelor party, parádní road trip, který pobaví každého, kdo miluje komedie, budete se smát jak nikdy

Mluv (2004)

Tenhle film mě absolutně dostal nemám co bych k tomu víc dodal, prostě dokonalé, herecký koncert Kirsten Stewart, vynikající zápletka jasných 5 hvězdiček

Zábavný park (2009)

skvělá vzpomínka na konec 80.let se skvělou Kirsten Stewart, zde není nic co dělat snad jen,že Kirsten se vyvíjí ve výbornou herečku jestli takhle bude pokračovat tak se stane hvězdou první velikosti, předpoklady na to nemá

Vyšší princip (1960)

tady se nedá dát nic jiného dát než pět hvězd, dokonale vykreslené prostředí doby protektorátu, které postihlo i obyvatele kostelce a především tři studenty místního gymnázia, kteří byli bez milosti zasteřelen, i přes snahu jejich třídního profesora v podání vynikajícího Františka Smolíka a hodně se mi líbili důstojníci SS, kteří byli dokonale znázorněni, před panem Krejčíkem prostě musím smeknout. Bravo!!!! Tento film do zlatého fondu české kinematografie

Píseň lásky samotářky (2004)

nejlepší výkon scarlett johansson, který jsem viděl, doplňují jak john travolta tak i gabriel macht, příběh tří lidí, kteří ztratili vše co milovali a snaží se s tím vyrovnat, ale každý po svém, velmi dojemný film, john travolta ukazuje svoji třídu v roli starého muže, který vše ztratil, ale nakonec vše co miloval