Twofold (2017) (studentský film)

Napřed jsem si po shlédnutí myslel, že je to totální pí..... ale má to v sobě něco zajímavého. Byť strávit nad tím 8 let, to je těžká ztráta času. Shodnu se s autorem, že nejzajímavější na celém filmu je hudba. Oproti Přistoupili je tam ale vidět potenciál. Na druhou stranu srát se s tímhletím 8 let, to už je záznam z pohledu "neexistujícího režiséra".

Přistoupili? (2016)

Na tomhle strávila autorka 3 roky. Hrůza. Prvoplánový nápad, poslepovaný dohromady, se spoustou klišé. Smazat a jít dál.

Halloween (2018)

V kině jsem se nudil. Béčkový horor, kde všechno tak nějak člověk čeká, dlouho předtím, než to přijde.

Orange Is the New Black - Série 6 (2018) (série)

Už to není co bývalo. Dějově vyprázdněné, postavy taky dělají už pořád jen to samé. Málo napětí. Nuda.

Poslední království (2015) (seriál)

V porovnání s irsko-kanadským Vikings je tohle o třídu až dvě horší, jak dějově, tak hereckými výkony. První série ujde, druhá už docela nudná. Vikings jednoznačně nad Last Kingdom vítězí.

Městečko Pines - Série 1 (2015) (série)

Kdo viděl mysteriózní britský The Prisoner (1967), tak tohle je klon. Vybrakovány jsou všechny zajímavé momenty z The Prisoner: hlášení rozhlasu ve druhé sérii; zvonění telefonů; všudypřítomné odposlechy a kamery; i scéna s výjezdem z města a mnoho dalších situací. Všechno pouhá kopie britského seriálu. Pokud ale někdo The Prisoner neviděl, tak jde o velmi podařený seriál. Spoiler: Pokulhává základní logika příběhu: kdyby všechno to zařízení tam 2000 let leželo, tak to nemůže všechno po probuzení z hibernace vypadat jako nové (všechno by už bylo absolutně nepoužitelné). Ale celkově se na to koukalo dobře.

Městečko Pines - Série 2 (2016) (série)

Druhá série nemá žádné napětí, ani děj. Po vykradení všech motivů z The Prisoner (1967) se ze seriálu stal nezajímavý Under the Dome (Pod kupolí), kde je místo kupole elektrický plot. Ještě autoři stihli vykrást pár motivů z World War Z (vzhled zombíků; scénu s jejich naskládáním na sebe; i záběry na jako by zombíka vůdce), ale předělat se jim to do zombie stylu nedaří. Absolutně nezajímavé.