Sladký domove! (2020) (seriál)

Divné. Takový zombie film, ale bez zombií, kde se snaží udělat deep postavy, ale nedaří se jim to. Skončil jsem v 5. dílu, který byl mimořádně nudný. Ale mělo to světlé stránky. Ale na víc než 2 z 5 to nebude.

Ted Lasso (2020) (seriál)

Oddechovka. Místy humorná. Spíše z prostředí fotbalu, než o fotbalu. Trochu natáhnuté, lépe by to odsýpalo v 8 dílech, než v 10. Hlavní hrdina připomíná Neda Flanderse ze Simpsonů, jen bez jakékoliv pobožnosti, svým věčným optimismem a jazykovými hrátky. Něco mezi 3 a 4. 4 pro ty, co hledají jen něco na oddech, 3 pro ty, co by čekali cokoliv víc.

Manifest - Season 1 (2018) (série)

Začátek dobrý, ale postupně je to nudnější a nudnější, až už jsem to ani neměl chuť dokoukat.

Lov (2020)

Oddechovka, vtipná. Žánr by měl být akční komedie, parodie na hunt žánr.

Živí mrtví - Série 9 (2018) (série)

Docela špatné. Už se dívám jenom z povinnosti. Jako vždy spousta logických nesmyslů, podivným smysl nedávajících zvratů v chování postav apod. Skoro se to blíží k odpadu. Seriál je to nesmrtelný, jako všechny hlavní postavy v něm. Tato a poslední série opravdu pokles na úroveň odpadu.

Preacher - Série 3 (2018) (série)

Třetí série je zatím nejlepší. Je vidět, že se tam změnili režiséři, protože tohle je o level výš než vše předtím. Zejména první série měla dost pomalý rozjezd. Dvojka lepší, trojka je docela bomba. Je v tom i humor, místy Tarantinovské množství krve a nic se tam neděje v klišé - když se nabízí klišé, tak najednou to dopadne jinak. Jsem příjemně překvapen.

Dobré místo - Série 3 (2018) (série)

První dvě série dejme tomu super, ale tohle už je uměle natažené, rozvleklé a nudné. Žádná nová myšlenka, stojí to všechno na jednom místě.

Cloak & Dagger (2018) (seriál)

Dokoukal jsem to, ale první půlka hrozná nuda a druhá polovina s malými vyjímkami zase hrozná pitomina. Takový nesourodý mix všeho, včetně zombíků. Nedoporučuju. Ztracený čas.

BioBuddy (2016)

Trefný, krátký, vtipný náhled do ducha dnešní doby. 8 minutová stopáž perfektní. Doba natáčení dva dny ok. Good job.