Bezva zuby na zásnuby (2022) (TV film)

Jak tu píše většina, hodně mi to přípomíná povídky z Bakalářů, herecky pěkně obsazeno, ale samotný příběh je horší s odhadovaným koncem. Takový film na neděli, jednou a dost

V jiném těle (2022) (seriál)

Vskutku musím říct, že mě to docela zaujalo a to především v tom, co změna pohlaví všechno obnáší a čím si musí projít, nejenom oni, ale i jejich blizcí. Co mi v pořadu ale chybělo, byla finanční stránka, jednak kolik "nás" to stojí a kolik si platí oni. Možná by mohli natočit ještě jeden díl, rád bych znal osud těchto lidí třeba po 2 letech, až jim všem vymění případná pohlaví a jak se jim změnil život.

Vykopávky (2021)

Co mě nejvíce zaujalo na tomto filmu, tak je jednoznačně téma - archeologické vykopávky, to se fakt povedlo. Samotný příběh je trochu nudnější od druhé půlky.

Návrat k vítězství (1981)

Herecky velmi zajímavé, vidět i Pelého to bylo opravdu parádní. Ale jinak je film takový průměrný s divným tématem války a fotbalu, nějak mi to nesedí.

Jiný život - Série 2 (2021) (série)

Druhou sérii musel natočit asi úplně někdo jiný, je dost odlišná a výrazně lepší, poslední 3 díly byly dokonce koukatelné po celou dobu :)

Jiný život - Série 1 (2019) (série)

úvodní díl byl ze začátku hezky tajemný, ale potom, co se stalo to bylo jak z hororu :) nicméně jsem první sérii dokoukal a kdybych to dle svého sestříhal a vynechal ty blbosti a vratky do minulosti a všechna možná pohlaví, tak bych to zkrátil tak na 2 díly. Lépe řečeno v první sérii se za necelých 8 hodin dozvíte, že jsou vlastně zlý a že je chtějí zničit planetu zemi, ale nevíte proč ...

Utajený pasažér (2021)

Vcelku pěkná podívaná, ale mám jednu velkou otázku, kde se tam vzal ten pasažér a jak to mohl všechno přežít, ten start atd a další otázka, to nikoho nezajímalo co přesně tam teda dělal? Nicméně scény kdy Anna a Daniel Dae lezou pro ten vzduch byl poměrně vzrušující.

Půlnoční nebe (2020)

První půlka se mi líbila více, druhá už byla taková klasika a nic moc. Nicméně Clooney dobře zahrál.

Loganovi parťáci (2017)

Takový průměrný film ve kterém se mi líbil hodně Daniel Craig. Občas se člověk zasmál, ale občas jsem nechápal :)

Zprávy ze světa (2020)

Co se mi líbilo Hanks, prostředí a hudba a co se mi nelíbilo předvídatelný příběh a konec. Chvílema jsem se i nudil