Ichabod

Ichabod

Martin Zídek

okres Praha
Filmoholik

16 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 18.5.2009
  Párty na klíč (TV seriál) (2009)

  Seriál o partičce zkrachovalých herců a umělců, co se živí zprostředkováním cateringových služeb. Jedná se o trošku netradiční komediální sérii s ostřejším humorem, ve kterém je k vidění velká řada známých seriálových herců.

  • 10.5.2009
  Dívka na přání (2009)

  Chelsea (Sasha Gray) je call girl pro manhattanskou smetánku se svou taxou 2000 dolarů za hodinu a režisér Steven Soderbergh (Traffic) sleduje její kariéru a soukromý život ze všech úhlů. Věnuje se nejen jejím pocitům a zkušenostem s jejími klienty, ale i její kariéře a co vše, tato pro film velmi atraktivní práce, obnáší. Soderbergh pro větší autenticitu hlavní roli svěřil mladé pornoherečce. Jak je u Soderbergha zvykem, film je točen jeho typickým lehce dokumentárním stylem a je složen z mnoha monologů a rozhovorů. Děj filmu se odehrává v době před americkými volbami v roce 2008.

  • 28.4.2009
  4 inyong shiktak (2003)

  Jeong-won záhadně ztratil vzpomínky na své dětství i rodinu. Na počátku je svědkem smrti dvou děvčátek, které začne vídat ve svém bytě u kuchyňského stolu, který mu pořídila jeho přítelkyně. Brzy poté potká Yeon, dívku trpící narkolepsií, která je svědkyní vraždy vlastního dítěte v soudním procesu. Yeon má schopnost též vidět duchy a navíc je i médiem, které je schopno odhalit Jeong-wonovu minulost, na kterou ale nemusí být připraven. Jeong-won i Yeon musí čelit samotě a nepochopení.