Seal269

okres Praha

1 bod

• 6.10.2020  18:24
    Marťan (2015)

Nic moc zvláštního se celý film neděje. Moc nechápu co na tom všichni vidí.

• 24.7.2020  00:14

Film je zde velmi silně nadhodnocen. Dějová linka je předvídatelná a některé aspekty filmu, jako třeba nesmrtelnost hlavního záporáka vyvolávají rozpaky, stejně jako hloupé dialogy. Jako parodie dobrý, ale tak to zřejmě myšleno nebylo.

• 19.6.2020  12:44
    Až na krev (2007)

Většina filmu svým tempem diváka spíše ukolébá, ale konec to nakonec vytahuje do mírného nadprůměru.

• 16.6.2020  12:33

Zápletka je zajímavá. Nabízelo se spousta možností jak film ukončit, ale tvůrci si bohužel vybrali tu nejvíc fádní a kýčovitou. Škoda, jinak jsem se u filmu nenudil.

• 5.6.2020  17:02

Obsah filmu naprosto neodpovídá zdejšímu hodnocení. Připravte se na to, že první polovinu filmu nebudete mít absolutně páru o tom, co se na plátně odehrává a jaké jsou motivace postav. Hlavní hrdina by byl v reálu odsouzen za stalkerství a obtěžování a nikoliv veleben, protože neusnesl, že sám zavinil nehodu, při které zemřeli lidé. Následná snaha vše narychlo odčinit působí spíše jako parodie než jako vážně míněný počin.

• 31.5.2020  14:35
    Shazam! (2019)

Na začátku jsem si myslel že sleduju nějaký totální bizár. Zhruba od poloviny filmu se základní linka jakžt takž rozjede, ale pachuť z WTF momentů přetrvává. Hodnocení zachraňují celkem dobře (a vtipně) provedené akční scény i to, že se film nebere zas tak moc vážně. Jako dítě by mě to nejspíš bavilo. P.S. Společná "modlící" scéna u večeře a násilím tlačený důraz na rodinu jsou vyloženě na pěst :)

• 18.5.2020  23:50

Nadprůměrná kriminální story o jednom baru a zádumčivém majiteli roztomilého štěněte. Ačkoliv má film pomalejší tempo, já se od počátku ani jednou nenudil, naopak, děj nabízel neustále nové podněty a nenechal diváka ustrnout. Závěr pak dává zpětnou vazbu divákovi a jeho tendencím zaškatulkovat si jednotlivé postavy. Určitě doporučuji!

• 3.4.2020  12:19
    Silnější (2017)

Film řeší celkem zajímavý vývoj hlavní postavy poté, co přijde vlivem výbuchu na Bostonském maratonu o nohy. Překvapivě nejsilnější pro mě byly momenty, kdy se vzpíral tomu, co se od něj očekávalo a zkouzával do role nihilistického antihrdiny, který si však umí ze života udělat srandu. Totálně přepálený a kýčovitý americký konec však film sráží hluboko pod průměr. Škoda.

• 3.4.2020  12:08
    The Circle (2017)

Téma, které film řeší je velmi aktuální. Postava naivní a zapálené Mae je uvěřitelná a dobře zahraná. Bohužel filmu ubírá jednu hvězdu závěr. Neříkám, že by film měl skončit klasickým klišé, kdy by se Mae odvrátila od moderních technologií a žila opět život jako předtím, ale to co jsem viděl mne moc neuspokojilo. Koukatelné to je, ale žádný zázrak nečekejte.

• 16.3.2020  14:32
    Le Mans '66 (2019)

Vysoké hodnocení tohoto filmu mi fakt nejde na rozum. Nejsem sice úplně cílovka automobilových sportů, ale třeba film Rivalové mě naprosto dostal a s touto nudnou eskapádou se nedá vůbec srovnávat. Filmu by prospělo prostříhání nejméně o třetinu. Momenty z trati jsou natočené dobře, ale celkově to nemá vůbec žádný spád a je to předlouhá nuda. Za mě velké zklamání.

• 16.3.2020  14:27
    Auta 2 (2011)

První díl mi přišel založený na nejtypičtějších klišé. Dvojka mě oproti tomu bavila mnohem více. Měla spád i vtipné momenty.

• 17.2.2020  19:17

Vizuálně dobrá podívaná, ale scénáristicky to bohužel trochu drhne. Napojení na Shining v závěru nepůsobí až tak prvoplánově, ale jednání postav a závěr jsou trochu nedotažené. Slabší nadprůměr.

• 13.1.2020  16:20

Téma pobřežní stráže by mohlo být atraktivní, samotné zpracování se bohužel veze na těch nejtypičtějších amerických klišé, takže výsledek je bohužel zklamáním, které korunuje závěr jak ze šablony kýčovitého hollywoodského filmu.

• 2.12.2019  22:38
    Yesterday (2019)

Slušně našlápnutý film zabil závěr udělaný ve stylu nejhoršího kýčovitého klišé. Škoda.

• 10.11.2019  00:05
    Hotel Mumbai (2018)

Totálně zfušovaná práce policie, která v podstatě jen čekala a sledovala jak jsou hosté masakrováni, než konečně přijelo protiteroristické komando. Síla... Film celkem věrně zachycuje šílenou realitu a čekání na pomoc, která se nedostaví. Jinak komentáře, které dávají spojitost s teroristy a všemi muslimy nebo imigranty jsou tak stupidní že se musím ovládat abych nebyl sprostý. Těmhle bezmozkům asi nedochází že největšími oběťmi teroristů jsou právě muslimové. Já také nemám žádnou spojitost s neonacistickými vraždícími magory jenom proto, že jsem běloch. Celkem signifikantní je, že žádný z místních ímámů nechtěl vystrojit zabitým teroristům náboženský obřad, takže byli nakonec pohřbeni v anonymním hrobě.

• 2.11.2019  17:51

Dialogy a celkový narativ filmu je tak naivní, že by se hodil možná do muzikálu, ale rozhodně ne pro vážně míněný film. Komedie by to mohla být, pokud by tam byly vtipné scény, ale i těch bylo velmi poskrovnu. Celkově dost nuda.

• 12.5.2019  20:10

Hodnocení zdejších snobů zas úplně mimo realitu. Žádnou vysokou kinematografii od toho nečekejte, ale jako víkendová oddechovka kdy chcete zabít čas třeba s dětmi, když je venku hnusně to funguje úplně v pohodě. Kdybych byl malej, tak budu nadšenej :)

• 23.4.2019  19:24
    Jelena (2011)

Námět je určitě zajímavý, ale ve filmu vůbec nijak nerozvinutý. Když začly běžet závěrečné titulky, tak jsem nevěřícně kroutil hlavou, proč se režisér nepokusil o alespoň minimální zvrat nebo vybočení z nudného a předvídatelného děje. Zklamání.

• 14.11.2018  22:47
    Victoria (2015)

Takhle naivní holka se jen tak nevidí. Dvě hvězdy za způsob natočení a námět, který byl bohužel promarněn naprosto nerealistickou dějovou linkou. Škoda.

• 28.2.2018  16:24
    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)

Za způsob jak dehonestují novinářskou profesi a manipulují by si zasloužili profackovat.

• 28.2.2018  16:20
    Události (TV pořad) (1993)

Dřívě bych dal klidně i pět hvězdiček. Bohužel po proměně před pár lety- přesun do virtuálního studia, natáhnutí stopáže a bulvarizaci úroveň pořadu dost poklesla. A nezachrání to nai jinak skvěle připravení moderátoři. Škoda. Mezi slepými (komerční televize) jednooký králem.

• 8.12.2017  17:10

Super námět, ale podivný konec to kazí.

• 8.12.2017  17:07

Zatím vždy jen hodnotím bez komentáře, ale ty rádobyobjektivní kydy některých diskutujících zde mne nadzvedávají ze židle. Odsuzování xenofobie a tolerantní vztah ke světu je bráno jako ultralevičáctví? Někdo má asi hodnoty evidentně dost pokřivené. Oceňuji autorovu osobní angažovanost a konfrontaci jeho bývalých spolužáků. Bez toho by byl dokument pouze plytkým zaznamenáním nezajímavých vět o tom, jak "si tu žijeme, je nám dobře a nic nás nezajímá". Právě tahle česká zaprděnost a neschopnost stát si za svým a rozhýbat unylou společnost je jednou z věcí, která je v Čechách rozšířená jako mor a táhne nás směrem do p.... stejně jako relativizace pojmů i hodnot. Nácek nebo lesba, vždyť je to vlastně jedno.. Ne, není.