• Krátkometrážní

Simpsonovi - Homerova mystická cesta (1997) (epizoda)

"A ten mluvící kojot byl vlastně jen mluvící pes!" "Nazdar Homere, hodně štěstí s duševním dvojčetem." "Tak moment! Mluvící pes přece neexistuje." "Haf, haf." "No to bych prosil!" ___________ V podstatě artově stylizovaná psychedelická nádhera. Jedna z nejlepších epizod.

Simpsonovi - Hurikán Ned (1996) (epizoda)

"Právě jsem urazil všechny své přátelé jen proto, že se mi pokusili pomoct. Rád bych se vám svěřil do psychiatrické péče." "Tak dobře. Mám vás doprovodit, nebo vás mám nechat odtáhnout a vy budete kopat a ječet?" "Óó, kopat a ječet, prosím." "Jak si přejete."

Simpsonovi - Série 7 (1995) (série)

"Řekni jim to Burnsi! Řekni jim, že jsem tě nepostřeli! Zatím."

Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 2. část (1995) (epizoda)

"Myslím že nikdo z naší rodiny by nebyl schopen někoho zastřelit." "To by ses jen divila děvenko. Já jsem si taky myslel že nikdy nezastřelím němce, ale dva roky po válce se mi to podařilo."

Simpsonovi - Série 6 (1994) (série)

"Dneska se zrodil nový Barney Gumble, od nynějška jenom střízlivý." "Gratuluji Barney a užij si svoji výhru: doživotní přísun piva Duff." "Perte mi to rovnou do žíly!"

Simpsonovi - Série 5 (1993) (série)

"Barte nechci tě strašit ale možná máme v domě bubáky."

Simpsonovi - Série 4 (1992) (série)

"Hele Homere, jde ti vidět pinďour!" "Sklapni Flandersi!"

Simpsonovi - Série 3 (1991) (série)

"Hele Barte, podle tohohle časopisu bude mít člověk za milión let ještě jeden prst navíc." "Cože, pět prstů? No fuj tajxl!"