L. A. - Přísně tajné (1997)

Absolútne nerozumiem hodnoteniu aké má tento film. Prvú polku som maximálne spal a bez váhania by som to inak vypol, no pre tak vysoké hodnotenie som si povedal, že vydržím. No nejaká kvalita neprichádzala. Druhá polka mala ale aspoň trochu akcie a z "uspávadla" to prešlo na úroveň "nuda", čo je o čosi lepšia úroveň. Takže som bol ochotný dať dve hviezdy, plus ďalšia hviezda za Spaceyho.

Mirror, Mirror (1995) (seriál)

moje dectvooooo:D....aj ked najviac si z toho pametam len tu lacnu zvucku:D..napriek tomu mam i matne spomienky na to ze niektore casti boli echt dobre a niektore veru nudne

Princezna Fantaghiró 3 (1993) (TV film)

Podľa mňa najlepšia časť celej série. Tarabas a jeho pohľad démona, skvelá hudba..nevadia mi ani lacné triky, naivný scenár, proste nič....spomienky z môjho dectva.

Simpsonovi (1989) (seriál) odpad!

Najpreceňovanejší seriál súčastnosti. Otrasný humor, idiotské hlášky, nudnú postavy, oničom príbeh. Nikdy nepochopím prečo je táto somarina tak obľúbená. Skvelo to povedal kolega J*A*S*M nižšie.

Guľaté tajomstvo (1987) (TV film)

ja som vrátil raz desať korún a o mne nik článok nenapísal...ani ma guľa nenaháňala......

Alžbetin dvor (1986) (seriál)

Jediný KVALITNÝ slovenský seriál. Lepší sa u nás už asi nikdy nenatočí. Skvelá hudba, super príbeh, pekný pohľad na dejiny. Nemám čo vytknúť. Pri tom hlavnom songu mám vždy zimomriavky.

S tebou mě baví svět (1982) odpad!

Neskutočne preceňovaná somarina. Nenachádzam pochopenie. Vždy keď počujem, ako toto niekto označí za komédiu storočia, tak ma až trhne od zdesenia. To už všetkým načisto drbe? Ako áno, bratia Česi momentálne točia jednu filmovú fekáliu za druhou a po normálnom slušnom filme ani chýry, no za socializmu tam bolo zopár slušných vecí, miliardukrát lepšie, ako tento sajrajt.

Vymítač ďábla (1973)

Ako ja chapem ze v tych rokoch to muselo byt dych vyrazajuce, ale hodnotit to len preto ze v tedy to bolo nieco zaujimave, tak vysoko ako to hodnoti vecsina uzivatelov, je dost smiesne. Hodnotim to nie pre vek ale pre zaujimavost pribehu a kvalitu. A to je cele otrasne, nezaujimave, nestrasidelne, nudne. Ani trosku ma tam nic nevylakalo. Proste nerozumiem tym vysokym percentam.