V kruhu ohrožení (2020)

1 - 25% 2 - 60% 3 - 30% 4 - 30% 5 - 75% 6 - 60% 7 - 35% 8 - 25%

Stranger Things - Kapitola sedmá: Masakr v laboratoři (2022) (epizoda)

Tak toto ma úplne rozsekalo. Zrejme najprepracovanejší ORIGIN záporáka ,aký som kedy videl. Konečne sa nám snažili vysvetliť dôvod všetkého, prečo? ako? kedy? Jednoznačne najsilnejšia čast !!! Neviem sa dočkat vyvrcholenia.... Ku..a už nech je to vonku xD

Moon Knight - Blázinec (2022) (epizoda)

Najsilnejšia čast. Neskutočný masaker. Velmi som zvedavý,ako to celé ukončia v 50 ich minutách.

Upíři v Bronxu (2020)

Celkom vydarená jednohubka. Partia loozrov proti krvilačním upírom,ktorý si vybrali práve zlú štvrt,. Nezklamalo, ked už je obdobie kedy máme málo na výber čo pozriet...poteší ..6.2/10

Malasaña 32 (2020)

Tlieskam...dlho ma nechytila žiadna ducharina tak ako táto, naposledy the haunting of HillHouse. Španieli dokázali nasadiť dostatočne hnusnú atmosféru aby dostali diváka. Zamna určite silnejšie 4 hviezdy !! Podotýkam duch bol/a brutálny. 7.7/10

Černé Vánoce (2019)

Nemohol som si pomocť ,ale toto nie... Ten pocit ked po dvanástke v práci sa tešíš na dobrý horror....trošku relax ,odreagovanie,prídeš do kina a film ta nedokáže zaujat ani na tolko aby si nezaspal :D pametam si záverečné titulky. Tento film by som vedel porovnať zo Slender manom .... 1 /10

Viděl jsem ďábla (2010)

Škoda že tieto klenoty u nás málo kto vidí .Jednoznačne sa jedná o jednu z TOPIEK svojho žánru. 9.2 / 10

Zmizení (2013)

Mám pocit že tento film nám predstavuje niečo hrôzostrašné, niečo čo by sa nemalo vôbec diať. Bohužiaľ, sú to skutočné veci a svet je chorý. Úplne som sa dokázal stotožniť s Kellerom a precitoval som tú bolesť a túžbu po pomste. Behal my mráz po chrbte. Hugh Jackman podal najlepší herecký výkon počas svojej kariéry. Dokonalé spojenie kriminálneho thrilleru s psychologickou drámou 9.2/10

To (2017)

DO YOU WANT A BALOON GEORGIE? Dokonalá atmosféra od začiatku do konca. Bill Skarsgard a.k.a PENNYWISE je neskutočná postava, zábavná, hrôzostrašná. Jednoznačne sa tu rozprávame o najlepšom atmosférickom horroru všetkých čias. Krásne 80 roky zvládnuté, nechýbala ani brutalita. TIME TO FLOAT. 9.3/10