• Romantický

The McCarthys (2014) (seriál)

Americký komediální seriál o jedné rodince. Není to žádné umění, ale najdeme tu i pár vtipných momentů. Nečekala jsem od seriálu nic, proto mě docela příjemně překvapil.

Až po uši (2014) (seriál)

Nudné, o ničem, není to ani zabávné, ani romantické a ani dokonce dramatické. Plus dialogy a chování postav často neuvěřitelné. Proč neumí čeští tvůrci točit aspon trochu slušné seriály? Obrovské zklamání a dva díly stačily, děkuji.

Ti druzí (2001)

Me to proste hrozne nudilo.

Zmizelá (2014)

Četla jsem v nedávné době knížku, která mě nadchla, proto jsem se trochu filmového zpracování obávala-jak takhle hutnou a obsáhlou látku zpracují.... Naštěstí se moje obavy nenaplnily a filmové zpracování je více než obstojné-kvituji výběr herců, které se svých postav zhostili na jedničku, přehlednost zpracování, neustálé napětí, které nutí diváka neustále sledovat plátno.. Prostě tohle se zase jednou povedlo:)

Zakázané uvolnění (2014)

Tenhle filmík jsem viděla v rámci příjemné akce kinobrání. Bohužel jsem od něj čekala více. Musím ocenit, že tam byla pointa a sledování filmu mělo pro mě smysl a pár vtipných místech jsem taky našla. Nicméně mě mrzela spousta hluhých a nudných scén, přestože byl film poměrně krátký. Dále mi přišlo chování hlavních postav příliš teatrální a některé úplně nereálné. Určitě ne komedie, ale dramatická vztahovka.

Labyrint: Útěk (2014)

Určitě nejsem cílový divák tohoto filmu. Nicméně i přesto si myslím, že ho mohu hodnotit. Podle mě je tenhle snímek nezdařilou kopií dalších děl-Pána much, Hunger Games atd. Oproti nim nepřinesl nic nového. Místo aby se soustředil na psychologii postav, na jejich chování v extrémních podmínkách, tak se snažil excelovat moderními technologiemi. Navíc já osobně jsem postrádala napětí.

Od A do Z (2014) (seriál)

Moje romanticka dusicka zaplesala:). Uvodni dvojice je velmi sympaticka a prvni dil byl zajimavy. Uvidime, jak to bude dal. Tak bohuzel po ctyrech dilech moje nadseni opadlo a prestavam sledovat.

Pomsta (2011) (seriál)

Revenge mě baví i ve třetí sérii. Napětí by se dálo krájet skoro ve všech episodách a navíc je Emily VanCamp úžasná.

Stalker (2014) (seriál)

Pilot se mi líbil, jsem zvědavá, jak se osudy sympatických hlavních postav budou dále vyvíjet. Navíc stalkerství je zajímavé téma.

Bad Judge (2014) (seriál)

Nevtipne. Skoda, Kate Walsh mi byla vzdycky sympaticka.