Pustina (2006)

niekedy sa tam prilis neuplatnovala logika a dialogy boli nieked az dost infantilne, ale obcas aj vtipne ("on mu ufik hlavu"" "treba chutna nejlip")

Šéfové na zabití 2 (2014)

Tak toto bolo oproti jednotke uplne velmi slabe. Z trojice "sefov" urobili uplnych blbcov, ktorych IQ ako keby dokopy dosahovalo prve trojciferne cislo. Jediny pozitivny efekt, ktory tam bolo mozne vidiet bol Kevin Spacey, skoda, ze tam mal len niekolko minut

Prozrazení (2012)

Podobne ako 6th Sun ešte dve minúty pred koncom by som dal vyššie hodnotenie

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Tu som pochopil, co to je, ked v traileri filmu je uvedene vsetko dobre. Navnadeny tymto som uplne nadrzany sa nevedel dockat, kedy to pozriem, ale o to väcsie bolo moje sklamanie.

Škola svádění (2006)

No, tak ako som sa na tento film tesil, tak ma to sklamalo. Vacsiu somarinu som videl naposledy, ked som pozeral Stop tinedzerskym filmom, ale tam sa dalo aspon na niecom zasmiat.Tu som sa zasmial jedine na Benovi Stillerovi. Namiesto Jona Hedera tam mohli dat trebars aj Leslieho Nielsena a bolo by to lepsie.

Neznámý svůdce (2007)

Ten zaciatok bol celkom fajn, koniec tiez, ale to medzi tym bolo pre mna prekvapenie, ako Bruce, Halle dokazu "zahrat zle." Stale rozmyslam, ze kto bola Heidi Klum? Snad Smrtonosna pasca 4.0 bude lepsia

Hostel II (2007)

Čo na to povedať. Keby som to mal porovnať s jednotkou, tak toto bol odvar odvaru. Tu bola možno jedna normálna (vzhľadom na žáner) krvavá scéna. Inak kopa táranin, "typickej" slovenskej hudby a nič viac. Stále som nepochopil, prečo mafián (MIla Kňažko) zastrelil toho chlapca.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

No ja neviem, asi neviem pochopit britsky humor, zasmial som sa dokopy asi 2x a keby som si to pustil druhykrat, tak sa na tom uz asi vobec nezasmejem. Neviem, preco, ale trocha mi to pripominalo Stepfordske panicky

Lovci pokladů (2004)

jednodochu lahko stravitelny film, bez nejakeho vacsieho premyslania