Barry Lyndon (1975)

Krásná hudba, nádherné exteriéry a kostýmy a výborně vykreslený příběh o vzestupu a pádu irského mladíka.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Výborný průvodce drogami spolu s příručkou pro jejich použití a vyobrazenými následky. Skvělá zobrazená nostalgie 60.let a komerční úpadek Las Vegas

Návrat do Cold Mountain (2003)

Výborná výprava, trochu čitelný příběh, skvělá Zellwegerová a P.S.Hoffmann a mezi nimi chladná krása božské Nicole. Rumunsko je krásná země!

Obchod na korze (1965)

Bravo, pane Kroner! Smekám před Váma a Vašim skvělým výkonem v tomto filmu! Kdybyste už v ničem jiném nehrál, tak tohle Vás udělalo nesmrtelným.

Olověná vesta (1987)

Trochu moc poklidný a v podstatě klasický film o Vietnamu alá 80. léta. Scény z Vietnamu jsou trochu nudné, ale film vám příjemně uteče před očima...

Osvícení (1980)

Trochu zklamání ve srovnání s Kingovou předlohou, ale přesto vynikajícím způsobem vystupňovaný přerod slušňáka Torrance ve vynervovanou trosku. Výtečné scény osvícených vidin malého Torrance!

Mechanický pomeranč (1971)

Poprvé jsem tento film nestrávil a vracel ho s rozporuplnými pocity, druhý pokud už byl mnohem lepší. Člověka pohltí scény plné násilí, ale po propuštění Alexe z vězení Vám ho přijde neskutečně líto. Až žije moloko!