Prázdniny v Provence (2016) odpad!

První film u kterého jsem měl opravdu vztek, jak někdo může něco takového vypustit do světa. Moc bych si přál, aby tu bylo ještě minimálně o 10 stupňů horší hodnocení než je odpad. Některé momenty ve filmu byly tak trapné, až jsem se opravdu musel smát. Bohužel to bylo jediné čemu se dalo smát. Celkově byl film naprosto k pláči. V životě jsem neviděl větší hloupost. Je to výsměch všem lidem, kteří za to v kině platili a upřímně lituji těch peněz a ztraceného času. Je to ostuda a hnus českého filmu.

Příchozí (2016) odpad!

Tak moc se mi ten film nelíbil, že jsem právě ohodnotil 200 filmů a splnil test jenom proto, abych mohl tento komentář napsat a s velkou chutí dávám odpad. Absolutně nechápu jak něco takového může být tak dobře hodnocené. Netuším na čem jedou ti, kterým se tento paskvil líbí a raději to ani vědět nechci. Film naprosto o ničem, hlavní postava pořád jenom funí a leze do vesmírné lodě připomínající cereálii „čokapik“ luštit kolečka od chobotnice z vesmíru. Dokoukal jsem to jenom proto, že jsem celé dvě hodiny čekal až se konečně bude něco dít. Závěrečné titulky mě však vytrhly z omylu. Jediný pocit z filmu je pocit vzteku za ztracený čas, který jsem mohl využít daleko lépe, třeba zíráním do zdi.