• Fantasy

Něco na té Mary je (1998)

Nadprumerna komedie, kde vtipy kupodivu funguji! At si o tomto filmu myslite cokoliv, urcite vas alespon jedna scena rozesmeje. U me se to stavalo casteji a to prave od komedie ocekavam. Krasna Cameron Diaz a trdlo Stiller...jen do toho!

Sexbomba od vedle (2004)

HM.....trosilicku nadprumerny AMERICKy teen movie. Jenomze, tady hraje Emile Hirsch a Elisha Cuthbert. Jsteli holka, dejte tomu minimalne 3*, a jestli jste kluk - minimalne 4* ! Dokonale svudna Elisha vas okouzli natolik, ze z tohoto filmu budete aspon den "zconfusovani"....ja byl.skvele..dekuju

Legenda o slavném návratu (2000)

Krasa damy a panove. Pri zacatku jsem si rikal, ze jsem asi udelal chybu, ze jsem kupoval tento film, ale jakmile zacal ten zapas, byl jsem dojat. Potvrdil mi, ze toto skvostne dilo neni jen o golfu, ale spise o nadeji,lasce a krase vseho. Will Smith zahral svoji zivotni roli. A jakmile skoncil film, vzpomnel jsem si nejdrive na nej. Bravo Wille! Ostatni herci urcite nezklamali. Ale jaksi mam pocit, ze Will Smith prece jen prehraval Matta Damona, ktery hral hlavni roli. Vse doplnuje krasna hudba. Skvele....dojemne PS: VYJIMECNE se mi libi i dabing, kde podle me postava Willa Smithe byla velmi dobre nadabovana. Jako z mala filmu :)

Ztraceno v překladu (2003)

Sofia Coppola vytvorila genialni dilo. Film jsem uvidel teprve na dvd a po zhlednuti ve me zustaly krasne okamziky. Bill Murray a Scarlett Johansson tvori perfektni par. Oba dva osamoceni v cizine. I kdyz vite, ze jim to nemuze vyjit, stale jim to přejete. Dukaz toho, ze na veku nezalezi a kdyz si lidi rozumi, tak neni co resit. Film take ukazuje krasu Tokia a po filmu budete mit chut tam jet. To vse podtrhava nadherny konec kde mi bylo smutne ale taky me neco potesilo. Film ve me vyvolal krasne pocity a ja mu timto dekuju.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Prumerny scenar, kde triky opet zachranuji pred hroznym, ale opravdu hroznym Hayden Christensenem. Akce je skvela a nektere sceny byly dokonce i vtipne! Potesenim je, jak to cele zapada do sebe a vy si rikate, ze to prece jen ma logiku. Skvela zprava take je, ze Ja Jar ma co nejmenne prostoru. Nakonec stejne vsechny dostane Yoda! Uz kvuli nemu to musite videt!

Telefonní budka (2002)

Originalne pojate tema. Colin Farrel opet dominuje a hlas Kiefra Sutherlanda je opravdu strach nahanejici. Z filmu nespustite oci, jelikoz ma vyborne tempo a ani jedna scena neni nijak zdlouhava ci nudna. Vse ma napeti a spad . Po filmu uz asi nikdy nezvednete zvonici Telefonni budku.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Trosku detinske co se tyce pribehu s anakinem, ale to mi vubec nevadi. Novy styl se mi libi a jsem spokojeny. Nektere postavy jsou vyborne:napr. Liam neeson a nektere dost hrozne:napr: Jar Jar Bing, ktery je nehorazne trapny, az to boli. Pribeh se mi zdal nekdy az moc zdlouhavy a nudny. Vse ale dikibohu zachranuje finalni souboj, ktery je monumentalni. Necekal jsem, ze neco prekona souboj Luka s Darthem Vaderem z Imperium vraci uder, ale stalo se. Vyborna choreografie a hudba v pozadi je proste dokonala. Jen tak dal Georgi!

Velká ryba (2003)

Velka ryba-Velky film. Tim Burton to opet dokazal. Opet nam ukazal svuj sileny-krasny svet, kde se muze stat cokoliv. Vecne usmevavy Ewan McGregor mi opet dokazuje, ze patri k tem nejlepsim mladym hercum. Krasny pribeh o pravde a zivotni lasce. To vse vede k dojemnemu konci. Pohled na vsechny postavy, ktere stoji na brehu si budu pamatovat dost dlouho, protoze me opravdu dojal.

Válka světů (2005)

Pro me dokonaly film az na ten konec. Superrealnost, vyborni herci a triky. Proste vsechno cool az na ten konec. Me to aztak nevadi, jelikoz zacatek a prostredek se mi velice libil.9/10

O Schmidtovi (2002)

Skvely Jack Nicholson nam ukazal,ze kdyz uz to vypada spatne, stale muzem najit neco co nas potesi. Road trip se starym muzem s tvari Nicholsona, co vic si prat:)