Saw 4 (2007)

Po hodně špatném Saw III přichází další díl který je překvapivě o něco lepší. Na jedničku nebo dvojku to nemá v žádném případě, přesto je to slušná podívaná.

Shrek Třetí (2007)

Na předchozí díly si už moc nevzpomínám ale tohle mě docela bavilo, dokonce jsme se u toho i párkrát od srdce zasmál. Škoda jen že to bylo místy tak strašně trapný :)

Škola Na Výsluní (2007) (seriál) odpad!

Těžko, opravdu těžko bude hledat cokoliv horšího než je tohle. Hrozné herecké výkony, ještě horší scénář.

Velkej biják (2007) odpad!

Jelikož je film od stejných tvůrců jako "Děsnej doják" očekávál jsem naprostou sra*ku a to jsem také dostal. Trapná, nepovedená ale hlavně nezábávná paradie. Zasmál jsem se asi 3x což je sakra málo. Ruce pryč, jasný odpad

Záhady Toma Wizarda (2007) (pořad)

Je to fakt hrozný, o tom žádná ale nemůžu tomu upřít, že jsem se něco novýho dozvěděl.

10 přikázání (2007)

Rozhodně slabší než "Princ egyptský" od Dreamworks, nicméně i tak má určité kouzlo a nenudí. Animace je 3d což je možná na škodu, nicméně některé věci vymodelovány pěkně. Dabing ujde.

112 - V ohrožení života (2007) (pořad)

Tento porad mi pripomina takove ty klasicke porady z dob kdy u nas jeste bezela reality TV. V te dobe jsem to zral (tohle taky, jenze tehdy to nebezelo) ale dneska? No uz jsem z toho asi vyrostl

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Asi nejlepší western co jsem kdy viděl (a to jsem jich díky CSFD viděl sakra hodně). Narozdíl od starších filmů toho druhu jsem se u filmu nenudil a v podstatě se tam pořád něco dělo. Příběh je výborný, stejně tak herci, zejména pak hlavní role v podání Crowa a Bala. Jasných 5*