Dětský zvěřinec (2006) (seriál)

Občas mám pocit že si z nás česká televize dělá legraci. Ale pobavilo mě to, to zase jo :)

Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna (2006) (TV film)

Flynn Carsen je tak obyčejný a předvídatelný jak jen film může být. Bere si to nejlepší z filmů jako "Indiana Jones" či "Mumie" a snaží se s tím dále pracovát, boužel ale ne zrovna povedeně. nečekaně se náš hrdina pokusí zachránit svět, najde si mladou kočku která mu bude pomáhat a samozřejmě !SPOILER! ho na konci zradí ten, kterého celou dobu považuje za přítele !KONEC SPOILERU!. Přesto jsem se u filmu celkem bavil a nemůžu říct že by to byla vyloženě ztráta času.

Pán zlodějů (2006)

Průměrný film s několika dobrýmí postavami (např Viktor), kvalitním soundtrackem, a překvapivě slušnými herci (pokud tedy nepočítám děti). Pokud by někoho film zaujal doporučuji přečíst i knižní předlohu od německé autorky Cornelie Funke.

Případy inspektora Lynleyho: V zájmu přírody (2006) (TV film)

Slušná detektivka s výbornou Sharon Small . Ostatní herci taktéž super, jen bych možná vytkl délku. Příjemné překvapení od ČT, škoda jen pozdního vysílacího času :/

Purple and Brown (2006) (seriál)

Strašná blbost bez příběhu, smyslu a vtipu.

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (pořad) odpad!

Možná kdyby tam nebal Marek Eben tak bych vydržel se dívát i víc jak 15 minut ale takhle je to hrůza. Taková reality show není nic pro mě

Big Brother (2005) (pořad)

Zajímavý nápad ale vyklubala se z toho pěkná sra*ka. 1*

BloodRayne (2005)

Čekal jsem opravdu hrůzu, ale nakonec se na to dívat dalo. 2*

Brainiac: Šílená historie (2005) (seriál)

"Brainiac: Šílená historie - ukážeme vám historii nebo vrátíme peníze". Pokud bych měl tento výrok hlavní aktérky brát vážně, rozhodně bych chtěl vratit peníze, jelikož s historií některé pokusy nemají vůbec nic spolenčného, hlavní je ale to že já se všech 8 dílů bavil. V šílené historii se dozvíte něco o mučících nástrojích, středověké kuchyni, impozantních bitvách (které jsou ztvárněny vskutku velkolepě) či jaké by to bylo nosit v dnešní době brnění. Poučné? trochu, zábavné? velmi