• Thriller

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Připadal jsem si jako zhulený, když jsem to sledoval, no není to film pro normálni lidi, to si musíme přiznat. Možná pod vlivem nějakých látek a velkého nadšence do komiksů by to mohlo být docela sranda:-)

Království zvěrstev (2010)

Film, jenž se spíše odehrával v hloubi duše každého díváka než na filmovém plátně, hluboký psychologický zážitek o tom, jak někteří jsou bez jakýchkoliv výčitek a v některých to přímo tiše řve.

Robin Hood (2010)

nádherné herecké výkony, mě to zaujalo, čekal jsem úplně standardního robina hooda, tak jsem sledování filmu odkládal dlouho a pak mě to mile překvapilo.

Sociální síť (2010)

Zajímavé, sice skoro žádná vypovídající hodnota, neodlišuje se od filmů o tom, že někdo kvůli slávy přišel o přátele, není až tak strhující a je trošku povrchní, to je tím, že se do filmu nedalo vtlačit více. Ale jde o Facebook, o tom, jak jde realizovat sny a určitě to mnoho lidí namutivuje, a hlavně je to o facebooku a v tom je to jiné:-)

Tady a tam (2009)

prima oddechovka, která velmi překvapila. Lidé jsou různí

Co tě nezabije... (2008)

prima realistický film s fajn zvoleným hereckým obsazením, i když psychická strana filmu trochu pokulhávala.

Red (2010)

příjemná akční komedie s úchvatnými herci a nádherným dějem :-)

Predátoři (2010)

Jako akční sci-fi podívaná krásné

Najít štěstí (2009)

prima odpočinková romantická komedie o hledání sebe sama zasazená do pornoprůmyslu, trochu to bylo tupé, ale hlavní postava krásná