Dr. House (2004) (seriál)

Co k tomuto napsat, kdo neviděl nevěřil by jak se dokážete mezi "umírajícími" zasmát "krutým" vtipům. Hugh Laurie v tomto seriálu opravdu exceluje, ostatně jako všichni jeho herečtí kolegové. Jeden z mála seriálů který mohu sledovat znovu a znovu a pořád se u něj smát.

Ajťáci (2006) (seriál)

Co říct k tomuto opravdu povedému seriálu. Kdo není ITák (a veří že internet je malá černá krabička) se asi moc nezasměje, ale pro všechny "znalé" věřím že je to neuvěřitelná legrace (zvláště 1 a současná 3-tí [snad ne poslední] řada která se mi líbí ze všeho nejvíce). Příhody které jsou neuvěřitelné, ale ještě pořád k smíchu. Nejméně za polovinu úspěchu seriálu jsme vděčni skvěle stylizovaným postavám.. (německá verze seriálu je opravdu k pláči)

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Snad není vysokoškoláka (snad až na pár vyjímek [ tím ale nikoho nedistancuji] ) který by neznal tento neuvěřitelných 20 let starý seriál, vzhledem k jeho věku nemůžu nic než vzdát autorům holt, že si vybrali takto "nadčasové" téma. Není týden abych nepoužil nějakou z hlášek tohoto seriálu. Kdo neviděl, jako by nebyl. PS: Víte o tom, že na konkurz na Listra přišel Chris Barrie a na konkurz na Rimra Craig Charles (tudíž naprosto obráceně, než se seriál natočil :) ) ale možná je to jenom fáma.

Resident Evil (2002)

Dřív než jsem film viděl, slyšel jsem o něm jako o filmu, kde se pořád něco děje, s čímž mi nezbývá než souhlasit, tento fakt podtrhuje velmi silná hudební stránka filmu, (hlavní melodie je opravdu nezapomenutelná). Pokud nemáte ovšem rádi filmy o hordách zombie a mluvících superpočítačích se zobrazením v malé holčičce, které za každou cenu musí zachránit zemi, nebude to zřejmně váš šálek kávy (či čaje). Můj ano.

Osudový dotek (2004)

Skvělý film, který mi ve správnou chvíli otevřel oči. Film je výborně natočen, herecky je skvěle obsazen. MIluju filmy o cestování v čase ale tohle je unikát..