Compote

<< předchozí 1 2 3
    • 14.12.2017  01:20

1* čistě z nostalgie.

• 12.6.2015  00:06

Skvělý zážitek! Úplně mě to vrátilo o těch několik let, co jsem viděla prvotní Jurský park, zpátky. I když se film neobešel bez klišé monologů a předvídatelných událostí, vůbec to nevadilo a naopak to i bavilo. Napínavé, děsivé i zábavné. Super!

• 22.1.2015  00:07
    Slídil (2014)

Bylo pro mě poměrně obtížné hodnotit tento film. Objektivně bych dala 4*, ale tohle je něco, na co člověk jentak nezapomene. Atmosféra je úžasná, vtíravá... Anebo Jake je spíš úžasný a až nepříjemně vtíravý. Jeho postava nezná zábrany, je bezohledná a jde si jen za svým stanoveným cílem, což je hlavním bodem filmu. Film také poskytuje zajímavý náhled na určitý typ a tvorbu zpravodajství. Skvělá hudba a automobilové honičky jak z Rychle a zběsile, že jen chybělo, aby z auta s úsměvem zamával Vin Diesel.

• 15.1.2015  22:43
    Annie (2014)

Tohle jsem měla problém i dokoukat. Příběh malé černošky,sirotka, která nabyde svého amerického snu. A do toho si zpívá a zpívají i ostatní. A to o všem, naprosto o všem. Klidně by tam mohla být píseň ve stylu "tak je zase raníčko, namažu si chleba s máslem- a k tomu si dám kafíčko"..."a potom půjdu na záchod, co je orientován na východ"..."do školy už musím jít, nebo trable budu mít"..." Jestli tenhle film uvidím někdy čirou, nešťastnou náhodou znovu, tak se zároveň oběsím a vyskočím z okna" - >což se sice nerýmuje, ale je to tak.

• 11.1.2015  20:01
    Kód Enigmy (2014)

Velmi průměrné zpracování něčeho, co se zdálo být tak zajímavým počinem. Za mě to zachraňovala hudba a herecký výkon Benedicta. Bohužel oproti tomu stojí šablonovitý scénář, který už každý viděl mnohokrát, tudíž není tak těžký odhadnout, co se dřív nebo později "překvapivě" stane (nemyslím historická fakta)... a tím pádem je to i po většinu času nudné. Achjo.

• 11.12.2014  08:35

Hlavní ingrediencí tohoto filmu jsou nesmyslné a nedůležité scény, které nemají s předlohou co dělat a až neuvěřitelně stupidní dialogy. Celý film je stupidní. Hlavní dějová linie byla posunuta na druhou kolej a celý film by se spíš mohl jmenovat Legolas a trpasličo-elfí vékávéčka. Jediné, co mě na filmu potěšilo je fakt, že už další díl nebude.

• 7.12.2014  17:33
    Skyfall (2012)

Pro mě nejhorší bondovka s Craigem. Když jsem ji viděla poprvé, nadšeně jdoucí na premiéru, tak jsem ji prospala, a měla jsem za to, že to bylo tím, že film začínal o půlnoci a já, už stárnoucí, to prostě nevydržela. Po nějaké době, ještě starší, jsem ji konečně dokoukala a myslím, že kdybych ji prospala znovu, tak mi to vůbec nebude vadit. A kdybych prospala jen první polovinu filmu, tak se ani nic nestane, protože to byla opravdu ztráta času. Už dlouho mě nic tak nebavilo. Doufám, že změny v ansámblu budou do dalšího dílu přínosem.

• 9.10.2014  20:29

O něčem takovém jsem dlouho snila. Film se skládá z několika svižných bizarních historek, které se s ničím nepářou. Běžné lidské konflikty jsou groteskně dotaženy do surových konců. Při některých scénách jsem jen šokovaně zírala s otevřenou pusou, co se právě stalo, a pak jsem se nemohla než nesmát, jak absurdní situaci jsem právě viděla. Také bych chtěla vyzdvihnout hudbu, která perfektně zapadala do celé atmosféry každé z povídek. Rozhodně to nebylo mé poslední shlédnutí, nejradši bych si to pustila znovu teď hned!

• 7.9.2014  16:52

Tenhle film spíš málem do hrobu dostal mě. Doufám, že se Seth McFarlane už nikdy nebude pokoušet hrát, tenhle jeho pokus byl něco otřesného. Víc neoriginální námět už snad vyhrabat nemohl a myslím, že má na víc, než na pár fekálních vtipů.

• 17.7.2014  20:17

Stejně jako se Qohen celý film snaží najít smysl života, já se snažila najít smysl tohoto filmu... a nenašla.

• 7.7.2014  00:15
    Hvězda kriminálu (2013)

Autoři se snažili trhnout rekord v ustavičném fakování a bohužel tak trochu zapomněli na děj. Po všech stránkách je tohle ztráta času. Fak.fak.fak.že já nešla radši na pivo.

• 6.7.2014  21:13
    Kalvárie (2014)

Inteligentní, nevtíravý, působivý. I s prostým námětem se dají dělat divy. Hudba, čarokrásná irská krajina a skvělí herci.. klenot na letošních Varech. Ani mi nevadilo, že jsem vraha hnedle prokoukla (jsem geniální).

• 5.7.2014  07:28
    Šílený Max (1979)

Když po hodině netuším, o čem film vlastně pojednává, sledujíc jen přehlídku tupých postav, které se chovají naprosto nesmyslně.. něco bude asi špatně.

• 2.6.2014  20:00

Stalo se přesně to, čeho jsem se obávala. Film není nic jiného, než dvě hodiny plné citového vydírání. Vzhledem k námětu je to očekávatelné, ale vzhledem k místnímu hodnocení jsem doufala v něco víc. Asi jsem cynik a "můj mozek je větší než mé srdce", ale téma dvou umírajících teenagerů mi nepřijde jako to pravý ořechový, co bych chtěla sledovat. Ten film nemá nic navíc, vážně je to jen o tom. Umírají a je to smutné a uvidíte všechna možná klišé, na která si jen vzpomenete. Je to nadhodnocené a účes hlavni hrdinky je jen trnitou korunkou celé téhle tragédie.

• 1.5.2014  23:23
    Divergence (2014)

Taková ta velká hromada klišé k žánru asi patří, to bych odpustila. Blbý, že většinu filmu se jen trénuje, a když už se to začne trochu rozjíždět, tak už tak strašně bolí zadek ze sedaček, že jakákoliv koncentrace na děj jde lehce stranou. Zbytečně zdlouhavý, na druhou stranu pokračování šanci dám. Slabší trojka.

• 18.4.2014  18:21

Nezajímavý a nic neříkající. Vzhledem k názvu bych více očekávala nějaké -objektivní- nakouknutí do této branže, místo toho to byla hodinová sebe-obhajoba Novotného. Klidně se to mohlo jmenovat po něm, aspoň bych dopředu věděla, že je zbytečné to sledovat.

• 11.1.2014  23:34

Tak Wolfie se celý film opíjí a vydělává a sjíždí a muchluje a sjíždí, a pak zase vydělává a do toho se sjíždí,... Věřím, že to musí být vážně super a tak, ale sledovat to tři hodiny? Pro mě strašně zbytečný film.

• 3.1.2014  22:44

Nedaří se mi vzpomenout, kdy naposledy jsem asi viděla něco tak nudného a zbytečného, přitom něco, co by námětem a osazenstvem ani jedno z toho být nemělo. Cca od 15 minuty, kdy jsem si uvědomila, jak moc mi jsou děj i postavy ukradené, jsem si přála, aby film už skončil. Bohužel jsem to musela protrpět dokonce, doufajíc, že se mi nějak osvětlí, proč je tenhle kousek nominován (což se nestalo). Pffff, no nic...každopádně Jennifer Lawrence ♥

• 28.12.2013  23:43

Od prvního dílu jsem nečekala nic, ale překvapil a já doufala v celkem slušnou sérii. Od druhého dílu jsem už čekala něco víc a dostala jsem VéKáVéčka. Nevrmór.

• 3.4.2013  21:53
    Lesní duch (2013)

konečně něco zábavného! SPOJLEREČEK už od chvíle, co ten chuděra sjel po tý kůži, jak po slupce od banánu jsem nemohla.. (a v tramvaji jsem pak jela s jeho dvojníkem->takže přežil)) k.u.n.d.a

• 13.12.2012  04:04

Zklamání. Vléklé, infanilní, místy až trapné zklamaní. Hobit není námět na 3 díly a to rozdělení si prostě vybralo svou daň. Zbytečné přídavky, příliš dlouhé monology.. ti, co knihu četli (jako já) o všech těch možných dějových vazbách vědí a ti, co ji nečetli, zase nejdou do kina na film, kde se unudí k smrti detaily, které se navíc většinou topí v patosu. Možné SPOILERY: (Věci které mě doráželi a nutily zvednout se ze sedačky a jít pryč) -> Radagast... stejně tupý a trapný jako JarJar ve StarWars a taky mě stejnou mírou s... a poslední slova velkého, tlustého skřeta, než ho Gandalf zabil. Knihu miluji, takže na film jsem se těšila velmi, velmi moc, a teď jsem velmi, velmi moc.. naštvaná. Každopádně, abych taky něco vyzdvihla, tak bitvy (když už se nějaké objeví), hádanková scéna s Glumem, soundtrack, herci a Středozem - mají ode mě PLUS. Ale ani tohle všechno dohromady film nezachrání.

• 7.3.2012  23:15

Špatný, špatný, špatný,.. Sice zasadili příběh na Mars, ale jinak se pořád omílá stejná písnička. Tenhle film se prostě nedá brát vážně, což je samozřejmě celkem špatně, když byl vážně myšlen. Taková hromada všech klišé a vyjadřování některých postav-> vše je to spíš k smíchu. Aah.. ovšem kdo neshlédne, ten nejspíš neuvěří.

• 24.1.2012  21:17

Když ten kůň a ten kluk se měli vážně rádi.. a do toho ta válka.. a co všechno ten kůň zvládl.. a vyhrává si do toho Williams.. Prostě atak na mé citlivé srdéčko.

• 14.11.2011  17:00
    Hlad (2008)

Tohle téma mi prakticky nic neříká a ani film mi o něm mnoho neřekl. Vlastně mi skoro nic neřekl. Nechytla jsem se.

• 30.10.2011  22:18

Je to škvár atakdále a sama nechápu, že mě to tak baví, ale baví. Co se dá dělat.

• 14.10.2011  14:24

Panebože..

• 22.9.2011  16:52

Lars vykouzlil z demence ještě větší demenci.

• 22.9.2011  16:13
    Království (TV seriál) (1994)

Achjo. Řekla bych, že Království by si měl protrpět/užít každý. Osobně v tom ale nevidím nic geniálního, nic úžasného. Tu šiblou babku a její uprskané spírchítchuss (a jiné výlevy) jsem nesnesla už od začátku. Navzdory tomu, že dowňácké duo + finální porod jentak z hlavy nevymažu a úvodní psycho-znělku slyším doteď, celkově bych toto dílko nenazvala jinak, než naprostou demencí. Nepochopila jsem.

• 14.8.2011  20:23

Poprvé spatřeno někdy asi před sto lety a nechápu, jak jsem na to mohla zapomenout! Vážně snad nejvtipnější disneyovka, co jsem kdy viděla.

• 10.8.2011  12:44
    Celebration (2002)