Griffinovi - HBO-No (2022) (epizoda)

Autori si vzali na pretras 3 seriály z produkcie HBO - Hru o Tróny, Sedmilhářky a Boj o moc...nakoľko som videl iba GoT viac ako 3* nedám, je to všk jedna z epizód ktorých hodnotenie možno prehodnotím ak by som spomínané seriály pozrel celé, ale dosť o tom pochybujem.

Griffinovi - Nuda na pobřeží (2022) (epizoda)

Petera vezme jeho nový šéf, korektne v nekorektnom seriály čierny alfasamec na výlet do Atlantic city, kde mu má pomôcť s prezentáciou a Chris sa uchádza o úlohu Rómea v školskej divadelnej hre...k inteligencii podpriemerne inteligentnej chamrade zo Spojených Štátov nacistických a Disney+, túto epizódu som si stiahol do mobilu a, úplne nečakane nemala české titulky. Zo 16 stiahnutých epizód iba táto jedna. Okrem nej mi epizódu s číslom 14 HBO-nie aplikácia pre istotu vôbec nestiahla, aj keď som označil sťahovanie postupne každej jednej epizódy. Vážení a milí až takto inteligentné sú sračky s Disney+ a ich česko-slovenskí zamestnanci - prisluhovači...

Griffinovi - První krev (2022) (epizoda)

Lotyšský medveď rok predtým ako lotyši nečakane získajú bronzové medaily na majstrovstvách v hokeji, porazia Štáty nacistické v súboji o bronz, niektoré náhody v animákoch sa dajú neskôr veľmi dobre zúročiť. Nehovoriac a tom že Stewie si myslí že má menštruáciu (tú mal aj Kenny aj celá partia zo South Parku), autori to vyšperkovali vyhejtovaním progresívnych rodičov, progresívnych detičiek a že bude mať Stewie buď silnú dcéru alebo slabého muža, tak toto bol strop. Z nepochopiteľných dôvodov mi Disney+ nestiahlo 14tu epizódu ale všetky ostatné hej (tie ich bugy sú strašne úbohé, ich neschopnosť je zarážajúca) a perličkou je aj to že poslednej epizóde pre istotu chýbajú české titulky úplne.

Griffinovi - Pan herec (2022) (epizoda)

Peter kúpi Lois rotoped a utrpí na ňom úraz vďaka ktorému získa miesto v chlapčenskom speváckom zbore...časť so Stewiem nie je až tak dobrá akolinka so spevokolom, s paródiou na Karate Kid je to celé ešte lepšie a ani záverečné moralizovanie o tom ako ľudia minuli (nielen) počas pandémie peniaze na pomôcky na cvičenie nie je vôbec spracovaná zle.

Griffinovi - Vánoční zločin (2021) (epizoda)

Brian zničí jasličky v Quahogu a Stewie zatúži po hračke Pande z Cíny...aký je majetok Griffinovcov? 17 dolárov...nemôžete okradnúť Ameriku, kej je amerika bez peňazí...veľmi úprimné..

Hypnotik (2023)

CCjb ?-D Občas treba recenziu aj okoreniť pretože to ako tu nefunguje vyhľadávanie filmov je naozaj trápne. Hypnotik nie je zlý film ale miestami je to už príliš prekombinované a po slubnom Počiatku filmi tu nakoniec nemáme až takú šupu ako spomínaný film alebo Prekliaty ostrov ale priemerný akčný film ktorý mohol dopadnúť oveľa lepšie ak by ho autor nemal potrebu tak strašne prekombinovať.

Griffinovi - Série 19 (2020) (série)

Jedna z najslabších sérií obsahuje paradoxne aj jednu z úplne najlepších epizód celého seriálu, PeTerminator. Ako to pri tak dlho vysielaných seriáloch býva tvorcom pomaly dochádzajú nápady, niektoré vtipy sa už opakujú, stále sa však nájdu nadpriemerné časti ako spomínaný PeTerminator, And then there´s Fraud či Family Cat.

Griffinovi - Peterminátor (2021) (epizoda)

Tak táto paródia na Terminátora to bolo niečo úžasné, s iba niekoľkými slabšími momentmi. Napriek tomu že sa vysmievajú môjmu obľúbenému filmu z detstva opäť plný počet, toto mladšie generácia nemá šancu pochopiť. po slabšom úvode sú Griffinovci späť v plnej sile a tentokrát pobaví aj vtip na úkor Trumpa, Eric je prezidentom v roku 2060. Takto nenútenekeď je niečo vložené je to naozaj vtipné.

Griffinovi - A pak byl podvod (2021) (epizoda)

Tak tá Hudson Brothers znelka nemala chybu, Meg si išla svoje a Peter s Chrisom ukázali že ľudia uveria tomu čomu chcú veriť. Vďaka nápadu so suvenírmi plný počet.

Griffinovi - Nejlepší přítel klučíka (2021) (epizoda)

Brian si obľúbi syna svojej priateľky a Joe zdetí po svojom strýkovi veterána. Jedna z menej vtipných avšak o to milších epizód. Ak by sa celý seriál niesol v tomto duchu asi ny som ho vzdal skôr, takáto milá epizóda však raz za čas padne vhod.