Willy Fog na cestě kolem světa (1981) (seriál)

Když jsem byl malý, tak jsem to hltal ostošest, pamatuju si přesně jak jsem se cítil, když jsem se nedozvěděl co se stalo s Fogem pod Sneffelsem, jelikož jsem ten díl zmeškal. Takhle špatně mi ještě v mým čtyřletým životě nebylo.

Velkovlak (1998) (seriál)

Už jenom kvůli souboji v mrkané nemůžu dát hůř než čtyři

Hotel Rwanda (2004)

Schindlerův seznam + Poslední skotský král = Hotel Rwanda

Planeta opic (1968)

LFŠ 43 (Film 10): Svíravá kritika theokratického fundamentalismu, s nejgeniálnějším závěrem v historii kinematografie, který dal vzniknout termínu spoiler.

Agent v sukni (2000) odpad!

V upoutávce na TV Nova je k tomuhle filmu použita písnička od Black Eyed Peas - Let´s Get Retarded. Musím uznat, že se k tomuto snímku výborně hodí.

Čas probuzení (1990)

Vynikající film, námětem připomínající Růže pro Algernona, Robin Williams je tady v další ze svých dobře podaných vážných rolí, Robert De Niro snad ani nemůže zahrát hůř než výrazný nadprůměr, určitě stojí za vidění

Bourneovo ultimátum (2007)

Jason Bourne je dokonalý. A to je ta právě ta chyba. Naprosto sterilní a strojově přesná akce je napoprvé osvěžující, ale po chvilce nastává efekt Michaela Schumachera. Film ve kterém hrdina nikdy nezakopne a všechno provede dokonale nenaskýtá žádnou míru překvapení nebo napětí, vlastně se jenom čeká až Bourne vyhraje. Herecké výkony taky nejsou bůhvíjak pamětihodné a z kamery se dělá člověku šoufl. I přestože to nemá to ten správný Bondovský nebo Hitchcockovský šmrnc, dá se na to docela dívat. Ale jednou stačilo.

Život je krásný (1997)

Tohle se Benignimu fakt povedlo, v životě bych nevěřil že na mě může fungovat takováhle naivní zápletka, ale stalo se. V některých scénách je tohle věrnější než Schindlerův seznam, na scénu s doktorem a káčátkem snad nikdy nezapomenu, skvělé.

Sedm samurajů (1954)

Být to tak o hodinu a půl kratší dal bych 4 hvězdy.