• Krátkometrážní

Expendables: Postradatelní (2010)

Expendables jsem si fakt užil. Výbornej akčňák s nařachanejma scénama, super hláškama a nejlepšíma hercema, který si lze přát. Navíc film nikde neztrácí šťávu, dokáže překvapit a má poměrně zajímavej příběh (na to, že je to akčňák). Plus tam byl fakt velkej negr s ještě většim kvérem a ten když se objevil na scéně, tak jsem čuměl s otevřenou pusou a lámal se smíchy. A když se přihodí Arnie a Bruce a scéna v kostele, tak prostě nejde jinak, než za pět hvězd.

Faktótum (2005)

Jelikož žeru Bukowského tvorbu, Faktótum se mi líbilo, ale bylo tam pár drobností, který mi kazily absolutní zážitek. Tak především byl hlavní představitel originálnímu Chinaskimu naprosto nepodobnej. Čekal jsem ošklivýho násosku se špinavejma hadrama, chrlícího urážky a dostalo se mi jen uhlazenýho frajírka, kterej si na Chinaskiho hrál. Tak to jako wtf. Ale teda stejně se mi to líbilo, páč předloha je dokonalá.

Fantastická čtyřka (2005)

No, když jsem na to šel do kina, čekal jsem to lepší. Jediné co vyniká, je neuvěřitelně sexy Jessica Alba.

Fantomas (1964)

Co dělat s volnym večerem... No zkusil jsem Fantomase a moc mě to nebavilo. Jinak je Funès frajer, ale tohle byla celkem nuda. Jako četník je lepší.

Faunův labyrint (2006)

Kdyby to byla taková jiná Alenka v říši divů, tak by mě to asi bavilo víc. Ty scény z druhý světový mě akorát rušily. Vlastně i kdyby to byl jenom drsnej příběh bez holčičky, tak by mě to asi bavilo víc. Dohromady to bylo sice originální, ale ne úplně celistvý a spíš mírně nefuknční. Za to úžasný monstrum s očima v rukou mě láká dát 4*, ale budu zlej, protože tam bylo moc moc krátce a nechám to na silnejch 3*. 70% 22.12.2022: Zvedám hodnocení na 4*. Líbilo se mi, jak režisér drží diváka v napětí po celý film a pořád se něco děje.

Felix Dopes It Out (1925)

Jediná vtipná na tom byla pointa. Jinak celkem slabota oproti takovýmu Tom a Jerry.

Felix Follows the Swallows (1925)

Tak tenhle díl je vážně dobrej. Celkovej námět docela fajn, díl je krátkej a není zbytečně natahovanej a obsahuje i jednu fakt vtipnou scénu. Poctivý čtyry.

Firefly (2002) (seriál)

Taková škoda, že nejsou další díly. Firefly mě dostal hned po pilotu a každym dílem mě překvapoval. Prostě co epizoda, to jeden skvělej ucelenej zážitek.

Fontána (2006)

Hm, průměrnej film. Aronofsky se teda tady moc nevytáh. Snad vše ostatní se mi od něj líbilo víc.