Hannibal (2001)

Asi se mi to líbilo více než "Mlčení". Julianne je víc sexy, než Foster a hlavní postava filmu tentokrát Hopkins. Některé zde zmiňované scény mi nijak zvláště šokující nepřišly, na rozdíl od jiných oplzlých hororů. Příběh dobrý, všechno šlape, postavy skvělý a to naprosto všechny, od Oldmana po Liottu. Mlčení Jehňátek je dobré, atmosféru má o něco lepší, ale vůbec mi neseděl hledaný sériový vrah, který působil jen jako zvrhlý, úchylný, narušený magor, žádný seznámení s postavou, jen rady od Lectra a nemohoucnost FBI, takže tam neseděla konečná zápletka, tedy vrchol, kdy Clarice přijde na to, jak vraha dopadnout, protože si počínal dá se říci geniálně, ale vyobrazen byl jen na chvíli a hrubě to celé nesedělo, kdežto zde takový rozpor není, charaktery fungují a vše do sebe dobře zapadá, proto je u mě Hannibal o něco lepší.

Spojenci (2016)

Parádní romantika. Scéna, kdy jí žádá aby zahrála na klavír neskutečná.

Kdo přežije - Gabon (2008) (série)

Docela fakt dobrá řada. Super podrazy, falešný imunity, všechno. Ale ten starej kokot Bob mě tak moc sral, že bych dal nejraději odpad, úplně kretenskej hráč ve finále a bylo jasný že vyhraje, takže to co mám kolikrát nejraději, což je finálová kmenová řada, naprosto o ničem.

Kdo přežije - Čína (2007) (série)

Peih Gee, která měla svý mouchy, byla moje nejoblíbenější a to je asi nej slabina série a zásadní. Proboha, chválí se tu casting, přitom to je jeden protivnej idiot vedle druhýho, ale chyba je, že sympaťáci byli v kmenu, který šel do sloučení v početní nevýhodě. Slizkej skrček to tam celý ovládne a nikdo nic neudělá, od tupý krávy co vydává obědy ve školní jídelně po debilní Amandu. Ale jo, dostali se do 4ky, bez toho aby někdo využil jistou trojku. Blbej James odešel s 2 imunitama v kapse a tak prakticky žádnej zvrat ve hře se nekonal. Dávám 3 hvězdy protože tohle je pro mě asi nejhorší serie ever.

Kdo přežije - Guatemala (2005) (série)

Hezká řada. Přál jsem to Steph, ale! Pak přišlo pár momentů, například, když vyjela na Lydii, to bylo trapný a pak mi neseděla víc a víc, vítězka prostě sympaťačka, dobře tim probruslila a docela fajn, že vyhrála. Rafe mě ke konci děsně sral, hnusnej buzik no, nejsem nějakej homofob, ale fakt mi přijde, že se v téhle soutěži gayové moc dobře neprezentujou, spíš teda naopak, jako slizký, pokritecký svině. Zaplať bůh za Hatche, dost možná muj nejoblíbenější hráč vůbec.

Kdo přežije - Amazonie (2003) (série)

Tahle série se mi líbila hodně kvůli lokaci, Amazonie je opravdu asi to nejtajemnější a nejexotičtější místo v dějinách téhle hry. Jinak zklamání na závěr a to hned několik, ale jen subjektivních. Prvně vítěz, ano Matt se prakticky vezl na zádech Roba, ale asi si nikdo neuvědomil, že to Jena úplně stejně, byť se tam doklouzala spíš náhodně. Podělala si to Kristy a její nerozhodnost, kdy přemýšlela o spojenectví s těma slepicema. Hodně jsem to přál Mattovi, teda ve srovnání s Jennou, byl to takovej samorost, naivní jouda, ale nevadil mi. Největší zklamání Rob a to právě za svůj hlas. Hrál velice dobře, ale ty jeho sebeznehodnocující kydy ohledně jeho soukromého života mě sraly a ten hlas to úplně podtrhl, za co a proč to tý pindě dal. Jsem rád, že ho vyřadila, debílka.

Kdo přežije - San Juan del Sur – Blood vs. Water (2014) (série)

Asi první řada, kde jsem chtěl jít pod 4, lidi mi moc nesedli a krev proti vodě, která mě minule bavila daleko více, zde prostě nemohla zaujmou, ale pak přišla vítězka, která přišla o svou sestru dvojče, jako první vyřazenou a ta si mě získala, skvěle zahrála, dobře se pomstila, neskutečně si získala důvěru a "pár snů" začal taky bavit, takže nakonec lepší 4!

Kdo přežije - Caramoan (2013) (série)

Já moc nechápu to zlé hodnocení. Ten koncept je pořád stejný. Ano, podle obsazení vám může sednout nějaká řada více, čí méně, může vás naštvat vítěz, stupidní chování poroty a nebo předvídatelný průběh. Je to jen o lidech a když je pevná aliance, zvraty jsou v čudu, ale i to má svý kouzlo. Je to sociální experiment, pořád ten stejný a mění se jen strategie. Pokud se mi koncept líbí, můžu hodnotit buď za 5, nebo za 4 podle toho jak mi to sedne a pokud nesedne vůbec, nemůžu jít pod 3. Ale když se vrátím k téhle sérii, co tu chybělo, pěkný podrazy, Cochran a jeho proměna, parádní kmenová rada, kdy 3 odpadlíci vytáhli tři imunity, což mě mrzelo, protože kouzelnej Phill šel domů, blázen, kterej defacto ovládal neskutečně komicky, ale reálně hru, 2x prvně vyřazená, pak tu byla krásná a roztomilá Andrea, která vyčadila tomu blbcovi imunitu, přesto, že ji našel, obětí parádního podrazu. Brandon Hantz? TY VOLE! Neskutečnej magor, myslel jsem, že uvidím první bitku v survivorovi, ale Jeff ho epicky rozmasíruje. Takhle řada měla takových parádních momentů požehnaně, vítěz paráda, pro mě dost možná v TOP3!

Kdo přežije - Krev není voda (2013) (série)

Pro mně možná nejlepší série vůbec. Dost možná proto, že jsem viděl několik řad za sebou a tohle byla příjemná změna, díky konceptu, který byl použit. Kdyby to vyhrála Monica, byla by to 100% dokonalost. Strašně moc jsem jí fandil, ale od samého začátku a vlastně už minule a nevím proč, když vypadala, tak mi to bylo docela líto a moc dlouho jsem si říkal, Moni, prosím, nebuď tak sutupidní, ale tu finálovou trojku udržela neskutečně, i když to nejspíš nebylo díky chytrosti, protože jakmile by zběhla, okamžitě by šla. Ale strašně si mě získala a finálová rada, neskutečná a jedna z nejlepších. Tyson zasloužený vítěz, takže jsem nebyl až tolik zklamaný.