Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
21 fanoušků
/ 17 bodů
MNTB
Martina Stejskalová
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Česko
Československo
Velká Británie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Kmotr
(1972)
Zelená míle
(1999)
Mrtvá nevěsta Tima Burtona
(2005)
Čelisti
(1975)
Neúplatní
(1987)
Velká ryba
(2003)
Donnie Darko
(2001)
Shrek
(2001)
S čerty nejsou žerty
(1984)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
17 bodů
Fanklub
(21)
phoebess
Rosana
Bujonek10
Klarah
-Josh-
Bane_Boss
Anetka888
wader
Gumi.30
blechy
Vercinka.
Dino5an
vlkuc
maxipes84
JohnDick
poky.mn
Foo
Verlik
Hejkrlik
karel63
předchozí
1 - 20
další
Časové pásmo bylo změněno