• Pohádka

Padesát odstínů šedi (2015)

Miluju kontroverzní filmy a tenhle jsem si nemohla nechat ujít. Docela mě zklamalo herecké obsazení, kdy Anastasia má kruhy pod očima jak bohémský student vysoké školy a žebra jak vězeň z Gulagu. Christian je celkem sympatický, ale má úsměv jak Čipmánek a bez vousů bych mu rozhodně nedala...prostor pro konverzaci. Mrzelo mě, že plno věci zde bylo jen v náznaku a příběh je značně okleštěný oproti knize. Čekala jsem, že alespoň v jedné scéně ukáže Christian své mocné švihadlo a jelikož se tak nestalo, tak mi nezbývá než si to domyslet. Třeba v nějaké dalším dílu bude jeho koňský pyj odhalen. Jak říkává moje babička, malý kašpárek si nezaslouží reprízu a tento film je malý kašpárek.

Padesát odstínů temnoty (2017)

Jelikož mně předchozí díl vcelku rozpálil, tak si pro jistotu beru do kabelky náhradní kalhotky a náhodou na mě vyjde celé dvojsedadlo jen pro mě a tak nemusím zbytečně škrtit svou vulvu a mohu pořádně relaxovat. Ne nemasturbuji, pouze mám nohy proklatě hodně od sebe. V polovině filmu začínám zívat a moje svatyně je na tom víceméně stejně. Nepomohl mi ani velký kelímek Coca Coly a účinky jejího kofeinu. Chce se mi z ní pořádně čůrat a to je jediný důvod proč neusnu. Jdu si odskočit a na záchodě v duchu rozmlouvám se svým pahorkem něžnosti jestli má cenu se vracet do sálu i na druhou půlku. Nakonec si řekneme, že útěk by byl zbabělý a dáme filmu ještě šanci. Musím ještě přetrpět pár nepříjemných pohledů od žen, které taky nechaly relaxovat svůj rozkrok a já přes ně potřebuji projít ke svému sedadlu. Bohužel se neskutečně nudíme i ve zbytku filmu a já začínám přemýšlet nad tím, zda by nebylo lepší natočit porno verzi této knížní předlohy. Tento příběh je o něčem, co nám filmaři stejně nemohou ukázat. Je to jak by ve válečném filmu nepadl jediný výstřel. Čekala jsem daleko větší "vodvaz". Kalhotky zůstaly suché.