• Krátkometrážní

Na vodě (2015)

Ke stažení je film zde: https://uloz.to/!4igzfo8PqXGq/na-vode-iso Film zvláště doporučuju vnímavým a přemýšlivým divákům, kteří se hned tak neleknou nějaké "karmické píči" či kináčského zacházení s kamerou, členům AČK by tento snímek neměl unikout! Zvlášť skvělá je hudba, která je sestavena jen z ruchů nachytaných v krajině. O tom, jak přesně je dělaná se psalo v Revolver Revue. https://www.facebook.com/navodefilm/photos/ms.c.eJxFyMEJACAMA8CNxKRtavZfTBDRex6yNbsiKdO1Bm7YURb8Ik8wf2hSNDbTnw23.bps.a.1476075319359627.1073741829.1476031026030723/1476075342692958/?type=3&theater

V žáru královské lásky (1990)

"Ředitel barrandovského filmového studia prohlásil, že tento film je předělem. Nazval bych to raději zlomem, propastí, černou dírou, do níž se propadá smysl filmu i smysl umění. Propastmi cesta nevede, ani k přilákání znaveného a chudého českého nebo slovenského diváka." (Jiří Sirotek, Občanský deník, roč. 2, 20. dubna 1991, s.9.)

Der Ballettherzog (1927)

Uvedeno na LFŠ 2009 pod názvem Baletní vévoda.

Alice in Wonderland (1966)

Geniální adaptace, vřele doporučuji všem, kteří si myslí, že Alenka musela být na tripu, a kniha jim připomíná spíš Kafku nebo Gulliverovy cesty než dětské povídačky.

Big Time (1988)

Ano, symfonie, zvu všechny Mistrovy fanoušky na tyto stránky: www.tomwaitsinczech.blogspot.com

Letní láska (2006)

Báseň složená z westernových klišé. Fantazie pracuje na plné obrátky, dostaví se i smích... Lidem zabředlým v žánrových stereotypech, bez myšlenkového rozletu a imaginace nedoporučuji. Ostatním přeji inspirující a originální filmový zážitek!