• Rodinný

La La Land (2016) odpad!

o čom je táto kokotina?

Bordelári (2011) (pořad)

Bordelár je nespisovné slovo, správne po slovensky je to neporiadnik :-)

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

V podstate je mi jedno, čo ide na pseudostanici Markíza, ale prečo nedať hodnotenie :D :D :D

Dámsky klub (2011) (pořad) odpad!

Odložené televízne fúrie v úlohe moderátoriek riešia základné metafyzické problémy ženského sveta. Nádherná ukážka kvality STV.

Farma (2011) (pořad) odpad!

No, ďalšia z relácii, ktorá televízii zdvíha sledovanosť a mne žalúdok :D kreténi z markíza.sk mi zmazali tento príspevok: Pravda možno bolí, ale toto je skutočne žumpa zábavy. Len vďaka primitívnosti televízneho diváka si naďalej môžu odpadové televízie typu Markíza chrochtať blahom. Farmu by človek nemal sledovať už len z toho dôvodu, že televízia hrubým spôsobom porušila elementárnu televíznu etiku a nielenže zobrazuje kruté zaobchádzanie so zvieratami, ešte z toho robí zábavu. Producent takého produktu je absolútny chudák. To, že nejaká skupina pologramotných nímandov nechá zo seba robiť cvičené opičky, mi neprekáža, ale hranice, ktoré pri tom televízie smú prekročiť, by mal limitovať zákon a tiež televízny divák, ktorý by sa mal zamyslieť sám nad sebou, a spýtať sa, čo je na tej debilnej Farme vlastne zábavné.

GYMPEL.TV (2011) (seriál)

Prvý diel mi pripadal ako hyperbolizovaná snaha o vtipnú školskú atmosféru. Čakal som od Klimáčka čosi menej primitívne, ale sklamal som sa. Klišéovité, neprirodzené, ale uvidím, ako to pôjde ďalej.

Nevera po slovensky (2011) (pořad) odpad!

Dôkaz toho, že na televíznej obrazovke sa môže objaviť už skutočne hocičo :D :D :D Úbohé predstieranie skutočnosti je neuveriteľne realistické :D :D :D

Hodina deťom (2010) (pořad) odpad!

Ramone to zhrnul. No a keď sa k tomu pridá môj odpor k takýmto farizejským reláciám, tak zostane jedine odpad :D