• Thriller

Gun Shy - Hrdina náhodou (2017) odpad!

No musím takto aby som vedel do budúcna, že túto sračku už nemám sťahovať. Pre milovníkov Banderasa len toľko, že nemajte falošné ilúzie.

Kmotr (1972)

Smola. Čítal som knihu (a nie raz, ani dvakrát...) a tá patrí medzi moje naj. Takže trilógia je pre mňa veľkým sklamaním. Hneď úvodná scéna na svadbe, kde Brando akože krstný otec so všetkou charizmou mručí, bručí ako napitý medveď, mi skazila celý dojem. Herci ani náhodou nezodpovedajú opisu v knihe a akokoľvek uznávaní, pre tento film maximálne nevhodní. Al alias Mike - no to snaď nie, Brando ako don Corleone úplny hnus a Sony, ten vychrtlý pajác má byť obávaný člen rodiny? No, osral to pes. Tretina filmu v taliančine takže divák je v prdeli o čo vlastne ide, keďže dialógy sú v podstate nosným pilierom celého filmu. Myslím, že bestsellery by sa nemali sfilmovávať lebo čitatelia potom zažívajú trpké sklamanie.

Zrůda (2003)

jednoducho sračka

Hájnikova žena (1971) (TV film)

Samozrejme ďakujeme pukjusovi za jeho vyčerpávajúci koment, ktorý presne a detailne popisuje obsah tejto inscenácie. Po vzhliadnutí jeho profilu som okamžite pochopil z akej stoky vyliezol a že jeho IQ sa pohybuje okolo telesnej teploty. Sprosté, tupé teľa, ktorému k šťastiu stačí americká srákota.akou je napr. rýchlo a je*nute 5. Nuž, človeka poznáš o.i.aj podľa toho aké filmy obľubuje. To je tak keď si niekto napudruje chobot a potom si pustí Hviezdoslava. Kvalitne spracované spolu so slovenským hviezdnym obsadením je zárukou najvyššej kvality.

Obchod s nevinností (2015)

V podstate vykrádačka 96 hodín. Ako cez kopirák, čo by mi až tak nevadilo, ale tá stupídnosť na strane únoscov bolo na mňa moc. Parta krčmových povaľačov by si to lepšie zorganizovala a zabezpečila a títo machri? No proste des. A ak k tomu pripočítam policajtov ktorí len krčia plecami a v podstate sú tu vykreslený v horšom svetle ako samotný kupliarsky gang tak dve hviezdy sú až až.

Nelítostný souboj (1975)

Trochu slabší Venturov film ale stále sa to dá pozerať.

Úhel pohledu (2008)

Uf... no nápad by to nebol zlý ale päť lebo šesť krát čučať na jeden výstrel a výbuch začal už pri treťom raze nudiť, ale tak dajme tomu. Čo som však nedokázal stráviť, že divák sa vôbec nedozvie kto, prečo, o čo ide, prečo zastrelili brata a podobné nezodpovedané otázky.

Člověk z ledu (1984)

Nič moc. Dá sa prežrať to, že nejaký neandrtál prežil v ľade ale potom ten dej... Ale dobre, videl som už aj väčšie sprostosti.