Robinsonův ostrov (2017) (pořad) odpad!

Kdyz se divam na stejnou soutez ze zahranici, bavi me to a rada si to zapnu. Ale tohle?!?! Nevim zda je horsi koukat na divne vybrane soutezici, nebo jeste horsiho moderatora.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

tenhle serial je naprosto perfektni pro zeny v domacnosti, ktere se rady odreaguji u telky. Kdyz se na to divate, rikate si ze je az nemozne aby se v jedne ulici delo takovych zvratu, vrazd a tajemstvi. Najednu stranu si rikate, to je ale blbost. Na druhou stranu, si v kazde z postav najdete kousek neceho, co vas upouta a. nepusti. Vsechny serie jsem jako zavislak shltala.

Bezva vejška (2006)

je nedele, prave jste si dali vyborny obidek a ted touzite jen po tom dat si kavu a pustit si nejaky oddychovy film? Tak mate vyhrano, tohle je presne to prave. Je to nenasilna komedie, ze ktere budete prijemne naladeni.

G. I. Jane (1997)

tenhle film jsem videla uz jako mala a uchvatil mne. Vlastne stejne jako vzdy, kdyz ho vidim znovu. Demi byla senzacni, ale Viggo byl naprosto strhujici. Role radoby padoucha s knirem mu byla usita na miru. Hodne lidi tento film odsuzuje jako feministicky snimek ci odpad, at si rikaji co chteji, ja ho muzu vrele doporucit.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Sok!!! Tohle je proste tezkej ulet. Tim Burton, pan Tim Burton tohle opravdu nezvladl. U tohoto snimku jsem sedela s otevrenou pusou a nechapala co to je. Kazdy kdo zna film Pan Wonka a jeho cokoladovna si musel trhat vlasy. Scena, kdy se predstavuje pan Wonka pri znovuotevreni tovarny je v puvodnim filmu epicka, kdezto zde je az smesna. Nehlede na to, ze Indiansky naklonovany Umpalumpa je az strasidelny. Film jsem dokoukala jen z principu.

Varieté (2010)

ano ano dej je tezce predvidatelny, ale co na tom. Obsazeni je super a pisnicky jsou proste pecka. Je to prinemne oddychovy film, ktery si pustite jen tak pri dlouhem veceru, tak i pri uklizeni.

Co kdyby (2012) (pořad)

Jako ze tohle tocili Nemci? Kdyz jsem to videla poprve, sedela jsem jak oparena. Po dokoukani jsem se musela usmat a rict, ze to bylo opravdu vtipne a libilo se mi to. Kdyz vidim v programu ze to davaji, tak si to zapinam.