Doktor Strange (2016)

Pro mne nejlepší Marvel ! Ever ! a už se těším příští rok na dvojku !

Muž v ohni (2004)

Nechápu co se vám ostatním na tomto filmu líbilo. Kamera děs, scénář běs. Vykreslení některých, dle mého názoru, důležitých postav nula. Nikdy víc.

MacGyver (1985) (seriál)

Boží, toto je můj superhdina !

Jupiter vychází (2015)

Tento film je vcelku rozporuplný. Na jednu stranu parádní efekty, super scifi lodě a vesmír. Na druhé straně něco jako teenage slátanina s dětmi. Značka scifi se vyskytuje velmi často u filmů které dle mého názoru mají k scifi daleko. Mám velkou potřebu po více titulech jako Černočerná tma a podobně. STrek i SWars stojí v posledních letech za velkou vyliž. Proto vítám každou snahu, pustit se s loděmi do kosmu. Námět a "universum" skrývá velké možnosti jen je využít. Týpek na antigravitačních bruslích, mi ze začátku připadal trochu trapně, ale zvykl jsem si a pak mu fandil.

Ztraceni - Série 1 (2004) (série)

Není to špatné, na rozdíl od ostatních mi flashbacky nevadí. Je to alespoň chvilková změna a útěk z ostrovu. Postavy jsou dobře vyrýsované. Některým fandíte jiné nemate rádi, další zase nechápete jak můžou být tak naivní a hloupí. Ostrov obsahuje divoké prasata kterým svítí oči, jednoho ledního medvěda, "šílenou" Francouzku, tajemného muže co nespadl s letadlem, a nějaký zavřený bunkr v zemi. Dál jsem zatím nedošel. Přežilo asi cca 50 cestujících, poznámé tak 1/4 o ostatních není v seriálu zmínka, jen že tam jsou a něco dělají. Neznámé jejích tváře a postupem času nejspíš zmizí. Mám půlku první série a zatím baví.

Karolína (2021) (TV film)

Není to špatné, ale žádné drama se nekoná. Je to o ženské , která prošla pubertou, umí se sama o sebe postarat a tak nějak ji to vyšlo. Myslím, že to více zapůsobí na naše druhé polovičky, najdou si tu pravou superhrdinku která k ničemu nepotřebuje chlapa. Nakonec ji stejně nějaký dostal. Gratuluji, tiše závidím některé věci a hodnotím 65% .

Zúčtování (2016)

Tak tento film mě hodně bavil, super akce "nadčlověka" účetního, Anna Kendric je moc fajn a hezký se na ni kouká. Dokázal bych si představit i pokračování, ale jen s Aničkou jako opatrovnici účetního.

Syn temnoty (2019)

Dobrý nápad, potenciál nevyužit, ale bavil jsem se celou dobu. Chtělo by to více ničení a více zla směrem k pozemštanům.