Vyměřený čas (2011)

Chytré to bylo, fakt že jo, už i Gattaca na svou dobu vyčnívala no a "In Time" vystupuje taky z řady. On to Niccol všechno nacpal do 109min, což působí místy chaoticky a možná nedotáhnutě ehm... nó v rámci postapokalyptické utopické společnosti, ve které platidlem je čas, který daná osoba na zemi stráví? Přiznávám, mně osobně by tenhle pohled nenapadl. Jooo, taky jsem si všiml víc věcí, které bych mohl tady zmínit (narážím na perličky, tam to, tu to) no bylo by to nadlouho a na to jaksi nemám čas. 8/10

Elitní zabijáci (2011)

Docela kvalitní práce tady toto. Já už to nechápu tady na tom CSFD, furt něco, furt se někomu něco nelíbí, samý kritik, hroznééé. Pro mě 60% kvalitního akčního snímku, který mě donutil zavzpomínat na časy ne tak minulé, kdy jsem tahal kačera po pokoji a čučel na akční premisi, které ovlivňovali můj vývoj. Nic mě kura nenudilo, bavil jsem se a ta nostalgie? 6/10

Noc žraloka 3D (2011) odpad!

Dva vesničtí tupci nemaji co dělat kolem baráku, a tak se vydají na blízké jezírko. Jak už to tak bývá, premýšlejí u pivka, no a kde se vzala, tu se vzala myšlenka, samozřejmě, jak jinak boží myšlenka. Mezitím se do vesnice vrací místní princezna s partou z vysoké školy... ono to mohla být poklidná vyvražďovačka, která by aspoň jaksi zastala jakousi pevnou pozici u Béček, noo néé, už i tady člověk musí přemýšlet nad konspiračními teoriemi, které nějaký šulin převede do kin dokonce...aáa booože, kam ten svět spěje? O.D.P.A.D. PS: Ještě, že z pohledu "Animal Planet" je tenhle "skvost" tak poučný a ke všemu ve 3D, yeah

V cizí kůži (2011)

Každý nespokojený muž v domácnosti si po tomhle dílu uvědomí jaké má doma zlatíčko a jak by si to mněl šulin patřičně vážit, protože není všechno jak se zdá. Bez ponaučení by to nešlo, US. komedy se snaží už dlouhou dobu projevovat výchovním nasravacím stylem s daným pejorativně úchylním převedením. Nemohu a vyloženě nechci říct, že bych se nebavil, noóo překvapil mně vulgární podtón, překvapil, protože já kluk z náboženské rodiny, který každou neděli poctivě chodí na nedělní omší, ach jo... po tomhle snímku? 3x otčenáš a 3x zdravas = 5/10

Barbar Conan (2011)

Původní Barbar Onan je klasika, tam v podstatě není co řešit, já ho viděl už dávno a sem si jistý, že sem to tady hodnotil, noóo jaksi se mé hodnoceni asi ztratilo, protože sem ho musel dohodnotit až dnes. Kdo by si nepamatoval velkého, nemotorného a nemluvícího Arnyho, který tady vypadá jak Yetti s přebytou nohou. Ale komu co vadí tady, dost dobře nechápu. Jason Onan začal už i mluvit, moc tomu klučina nedává, no snaží se a snaha se kuva cení nee? Taky se už bez problému vejde do obrazu, nemusí podstupovat redukční diety co já vím, no a nakonec v rámci žánru "hezkého B" a od Nispela v podstatě to nej. co "převedl" na plátna. Malému piňdovi zabijí tátu -stop- piňda v sobě dusí hněv -stop- v rámci volného času se hraje s mečem -stop- nakonec? -stop- všem ukáže kolik má kuráže -stop-, božiií. 6/10

Uzavřený případ (2011)

Absolutně mi nejde do hlavy dané obsazení, které se nejspíš sešlo v hospodě a tady to "son on no fuck" nečetlo ani z dálky. Rád podotknu svůj názor a dívalo se mi na to nanejvýš špatně, hrozně, otřesně... protože dneska už píše kdejaký šulin (viz já) kdejaké ptákoviny (viz son of bla bla...), které se ztrácejí ve své podstatě. To už nejde napsat něco, co dává smysl a funguje jako celek, nee to je potřeba všechno zamotat, pohrát si s časem, vykulit na diváka různé konspirace, to je parááádička a pak to tak i vypadá. 3/10 A o čem to bylo? o ničem...

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Jak všichni iste víte, sem hotový fanda tyhle série, a na Breaking Dawn sem se nemohl dočkat, každý den sem sledoval boží sekundu kdy tenhle skvost budu moct uzřít a užit si tak romantickou krásnou a neskutečně oslnivou pohádku. Snažil sem se prečíst knížky a nastudovat si celou mytologii tady tohohle snímku, ať pochopím slovo jako třeba otiskl, nebo obtiskl, boóože jak to jen Jacob řekl, nooo každopadne dobře to bylo hej. Svatba honosná, Jacob měně otravný, dítě krvilačné (no kdo by mu to vyčítal, ty její očka, že?), vlkodlaci zahájili tit.mluvu, Bella přestala házet ksichty, nasadila bulimickou dietu a Edwardo už nemohl byt víc sladší a dokonalejší, ehm... Part Oné navnadil, mnohý v kině čumneli jak chleb z tašky po tom co Belle blikli očka na červeno, nooo jaa to věděl a nemohu se dočkat na další boží pokračovaní. Mé hodnoceni? 5/10 a kdybych nebyl tak zaujaty skurvys*n možná bych dal i **X

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Sen každé ženy po menopauze, ehm... Komedie nebo tragédie? (Usnul jsem v happy - endu) Ukážka všední reality, které by se nerado dožilo určité procento něžného pokolení. Sperma od gay-ovho žárlícího gaye původního, který se jaksi slíbil aaa blblblblblblblblblbl, snad je to spravně vysvětleno. Alice Nellis má zvláštní smysl pro humor, jsem poněkud rozpoložený z daného provedení, nevím, jestli jsem to koneckonců správně pochopil. Netuším po čem ženy touží a proto jen tak v koutě "štěkám", no když se na mě pořádná MilF-ka podívá, svěsím hlavu a držím hubu, co si budem nalhávat... 4/10. Ale abychom si správně rozuměli, v rámci ČR-filmů bych to nazval "silným" průměrem, ehm. PS: Sonda před vyražením do ženské duše.

Apollo 18 (2011)

Kdo nesnáší spoilery, ať dál nečte (rád bych zdůraznil tuhle část, no neumím to, neumím velké tlačené B, ať se to tady nahrubo černo leskne, omlouvám se). Taky mívám navaly isnpirace, no díky bohu jenom návaly, nesnažím se je zkurvit, protože víte proč? Celé tohle pozádí je v rámci "found-footage" (budu dělat, že vím co to je, samozrejmě, že jsem nevěděl, no v rámci samostudia jsem to nastudoval od party CSFD intelektuálů, děkuji, bez Vás by byl svět o něco méně barevnější) je dost dobré, celé tady ty bu-bu-bu měsícové radovánky jsou vskutku pritažlivé, no když už... a teď se dostaváme k tomu, čemu se říká v odborných kruzích "dojeb"... i tady straší vesmírní "pavouci", kteří nejenom kazí celou atmosféru, ale taky danou odyseu, ach jo... ach jo... Měsíc tak veliký a bilý a zrovna takové neštěstí, taková konspirace, taková tragédie. V danou noc jsem nemohl usnout, trápily mě osudy lidí, kteří zůstali na měsíci... co tam asi tak dělají, že? 3/10 zaaa nevim...

Paranormal Activity 3 (2011)

Nebýt těch náctiletých holek, které se smály a řvaly ve chvíli, ve které jsem taky já potřeboval... lekl bych se, no dané slečny mi danou situaci zlehčily a v rámci šokové terapie pomohly, ehm... skvostné díky, a co jako? Paranormal Activity III jako prolog k daným dvoum už hotovým bu bu snímkům... opět nemůžu nic říct, protože v rámci žánru dost dobrééé. Opakuju, já rád klasickou duchařinu, kde v zavěru nikdo nemusí a taky nechytá ďábla po pokoji jako v "scary movie". Klasických 6-7/10