Duch ve stroji: SAC_2045 - NOSTALGIE – Všichni budou N (2020) (epizoda) odpad!

Posledné 3 diely dali komu robiť, upratovačke? A sami išli na pivo? A tento akože posledný diel série? To čo má byť?! Pravdepodobne mali nasledovať ešte ďalšie časti ale vďaka veľmi negatívnej diváckej odozve museli seriál stopnúť v "polke" a ani sa nesnažili ho nejako uzavrieť, úplne sa na to vybodli. Hanba. Trápne.

Enola Holmesová (2020)

Ďalšia výchovná infusion for grrl power. Mne to neva (:

Gangs of London - Episode 8 (2020) (epizoda)

Držali sme palce, dočasne, albáncovi, však ?!! (: ......................... WTF was that - Elliot nechal sekundu vŕtať do krku toho debila miesto toho aby ho zastrelil, neznesiteľná scenáristická debilita a je mi jedno že asi účelová. (napísane tesne po dosledovaní tej scénky)

Greenland: Poslední úkryt (2020)

žiaden katastrofický blockbuster to neni, ale nie je to ani "asylum production" (kvalitou prevedenia) a bolo to celkom pozerateĺné priebežne

Chalífát (2020) (seriál)

!!! O ľudskej hlúposti !!!    ........................... Prvé dva diely nic moc (za 3**), ale od tretieho to už konečne začalo byť pútavé.

Chalífát - Epizoda 4 (2020) (epizoda)

Skutočne by švédi nechali na letištnej kontrole pracovať moslimov? Keď áno, blahoželám x'D

Chalífát - Epizoda 5 (2020) (epizoda)

To s tým nájdením mobilu bola DEBILITA, no kto by nedal tichý režim ?! Scenáristická chyba a lenivosť (či hlúposť?)