Nadace - Přípravy na život (2021) (epizoda) odpad!

No to teda bola nnnuda, udiala sa tam jediná zaujímavá vec a to v poslednej minúte, keď ten idiot zabil Seldona a vystrelil von Gale. Lenže aj to je zaujímavé skôr negatívnym spôsobom pretože to pôsobí inkonzistentne a nerealisticky (aj keď viem že sa dozvieme nejaké rádoby rozumné vysvetlenie, ale aj tak). Tento seriál bude prepadák, sa stavím a žičím mu to (pokiaľ sa výrazne nezlepší). ............ Á, a ešte jedna zaujímavá vec sa stala, videli sme konečne ako sa Ronanovi podarilo doničiť dve planéty, mal šťastie že nebola poblízku Capt. Marvel, haha. (bez tohto súvisu s Ronanom by ale tá poprava a ničenie planét bolo naprosto nezaujímavé)

The Eagle's Nest (2020)

Miestami až úsmevná amatérčina, ale exotika tomu o niečo dodáva na zaujímavosti (celé sa to odohráva v jednom mestečku  v Kamerune). Btw baba ktorá hrá Paris má meno Claude Scholastique Nkou Mbida. Claude Scholastique.. xD

Trigger Point (2021)

Posledná polka či tretina bola celkom zaujímavá, plus aj herecké obsadenie 3 hlavných postáv. A ten záver akože naznačuje možný sequel?! Nečakané, lol

Ptáci z ráje (2021)

SPOILER --------------------- Písané v priebehu sledovania: keď to skončí nejako negatívne, nepríjemne, dám hviezdu dolu z piatich..................... Nedal som... For me, masterpiece, som nadšený ♥.  ........................ ťuk ............... Dodatočne som zistil, že predlohou pre scenár je bestselerová young adult kniha Bright Burning Stars a to "young adult" vysvetľuje, prečo je príbeh celkovo pozitívny a príjemný. Kniha má na obálke "nálepku" , určite oprávnenú, "Read it before you see it!" a dobrý "namotávací" propagačný citát: " "A compulsively readable story. I was breathless and battling tears up until the very last stunning turns onstage and beyond. A dazzling, heart-wrenching debut.” — Nova Ren Suma, #1 New York Times bestselling author " (:

Bloody Hell (2020)

takéto komediálne horory (prinajmenšom tohto typu), to je ako jesť súčasne lekvárové buchty s kyslými uhorkami

Duch ve stroji: SAC_2045 - NOSTALGIE – Všichni budou N (2020) (epizoda) odpad!

Posledné 3 diely dali komu robiť, upratovačke? A sami išli na pivo? A tento akože posledný diel série? To čo má byť?! Pravdepodobne mali nasledovať ešte ďalšie časti ale vďaka veľmi negatívnej diváckej odozve museli seriál stopnúť v "polke" a ani sa nesnažili ho nejako uzavrieť, úplne sa na to vybodli. Hanba. Trápne.

Cry Macho (2021)

It's good to see and to know that one can be da effing maan till the end of the line... (:

Bestsellery (2021)

88 ročný a stále hrá. A ľúbivo. Nezmar. :) ............................. Herecké obsadenie by nemohlo byť lepšie (tí dvaja). A Lina Roessler je šikuľka.

Zhoubné zlo (2021)

Well, that was nečakané... xDD