Můj nejmilejší bar (1996)

Steve Buscemi je zajímavá osobnost Hollywoodu. Pod jeho nepříliš aktraktivním zevnějškem se skrývá talentovaný herec, který hraje přesně a přesvědčivě. Bylo to vidět už v několika filmech. O to víc jsem byl zvědavý jak může dopadnout jeho film. Musím uznat, že nejmilejší bar bylo opravdu příjemné sledovat. Steve byl samozřejmě tahounem a překvapilo i obsazení Samuela L. Jackosona. Škoda, že ho nešlo zakomponovat do příběhu, ale to by asi kazil tu show, kterou sám velký pan mistr odehrál. Nebudu tu dále zdržovat - je to kvalitní kousek a skvělá práce! P.S. tohle je můj 888 komentář, to číslo zní přímo magicky :-)

Můj týden s Marilyn (2011)

Můj čas strávený s filmem nebyl marný. Poohlédnu-li se na kvalitu zábavy, jenž jsem měl možnost vidět, pak jsem relativně spokojen. Nečekal jsem zázraky a ani jsem je nedostal. Toliko opěvovaná Marilyn coby femme fatale byla pěkně zahrána Michelle Williamsovou a k ostatním hercům se dá říct, že se jedná o ničím oslňující průměr. Našel jsem si části, které mě bavili a také ty co byly možná zbytečné. Jednoduše řečeno - slušný průměr. 65%

Mulholland Drive (2001)

Lynch na nás připravil dokonalé zmatení. Vysvětlujme si příběh každý po svém, jak se to skutečně stalo. Film velmi vtáhne do děje a nutí stále přemýšlet nad tím, co bude následovat. Dával jsem bedlivý pozor, avšak režisérova mystifikace mě totálně zmátla. Za ono krásné poblouznění, za herecké výkony, za uchvacující atmosféru, za hru s divákem a pro můj obdiv - * * * * *

Mumie (1999)

Pěkné, dobrodružné, akční a v dnešní době již klasika, kterou viděl kde kdo. Těch 75% si zaslouží právoplatně.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Pro mě zklamání, čekal jsem něco podobného jako Mumie se vrací. Ale když tam pak bojujou s hrstkou Yetti, tak si říkám něco už je špatně. Zkrátka už moc přebujelá fantazie na můj vkus.

Mumie se vrací (2001)

Více akce, více přehnané, ale skvěle se na to kouká. Míra zábavy splněna na jedničku! A o to u tohoto filmu šlo.

Musíme si pomáhat (2000)

Výborné české drama, skvělý Polívka a Dušek. Hřebejkovi to opět vyšlo a stvořil úžasný film!

Muto (2008)

Z trojice krátkých filmů tohoto umělce je Muto nejslabším kouskem.