Na sv. Valentýna (2010)

Aštn kačerovská instantní písmenková polévca. Obsahuje glutaman sodný, tak bacha!

Naše zoo (2014) (seriál)

Civilní britské drama o založení zoo, které doprovázejí standardní scénáře jednotlivých epizod jako nepochopení veřejnosti, boj s penězi, motivování občanů a soupeření s protichůdnými názory. Téma která nebývá často k vidění mě přimělo, abych seriálu věnoval pozornost.

Natočto! (1999) (pořad) odpad!

Tak zde jsem měl možnost vidět snad nejtrapnější výkony Petra Rychlého. Přitom v dabingu je vynikající (Joey - Přátelé, Paulie - Mafia), tam by možná měl i zůstat, hraní mu prostě nejde. Ať už se pustí do takových projektů jako je Ordinace nebo tenhle úděsný pořad s jeho rádobyvtipnými hláškami nakonec a ukřičeným publikem.

Nauka o snech (2006)

Nebavilo mě to. Snové představy, které vedly pouze k většímu chaosu a obrazová přeplácanost. Neohromila mě chemie mezi hlavními hrdiny, ostatně v nikom jsem nic zajímavého nenašel. Pokud je Pěna dní podobná slátanina, tak se mám na co těšit.

Na vlastní nebezpečí (2007)

Film sebou nese jisté varování už dopředu. Říkal jsem si jako to bude katastrofa, ale nebylo to úplně špatný, ale spíš je to takovej podprůměr, kterej můžu vidět jednou a vícekrát ne.

Návrat do budoucnosti (1985)

Pětihvězdičková zábava to pro mě není, ale musím uznat, že jsem se slušně bavil při cestě časem o třicet let dříve. Samozřejmě není moc co vytknout režii, scénaři a ani hercům. Jen mi to přišlo jako příjemnej starší film, ale nic převratnýho nebo něco k čemu bych se rád častěji vracel.

Návrat idiota (1999)

Film je hlavně o výborném Pavlu Liškovi. Téma milostného x-úhelníku již bylo ve spoustě filmech. Návrat idiota postrádá ten bránici-zachvacující vtip, který jsem vysloveně čekal, už jenom díky Františkovi (chci říci Pavlovi Liškovi). Má to pár úsměvných chvilek, ale spíš je to takové vaření z vody. A proč mi třeba Macháček nepřipadá vůbec vtipný?! Pro mě osobně se to nad průměr nedostane...

Nebezpečná laskavost (2018)

Když jsem uviděl načančené herečky, pomyslil jsem si jaké by to bylo kdyby ty s spolu ve filmu něco začaly. Stejně tak rychle jako si začaly i skončily, takže kdož hledáš bujnou představu o lesbické romanci, ten nechť zklamán jest. První cirka půlka filmu byla celkem zajímavou ukázkou amerických pipkózních paniček, které jedou úspěšnou kariéru a uvnitř si nesou těžké břímě. Nicméně ta druhá část z toho udělá lacinou frašku s jediným účelem neustále překvapovat. Ovšem styl jakým se snaží překvapovat už je pak spíše trapný než-li konstruktivní. Zřejmě proto to má popisek KOMEDIE, ikdyž vpravdě zásadně úsměvné momenty zde nejsou. Dost možná dzbytečný film, kterým jsem strávil čas při čekání na svobodu...

Nebezpečná metoda (2011)

Nuda na entou. Michael Fassbender má jednu úžasnou vlastnost a to takovou, že filmy ve kterých hraje mizerně, se každému líbí. Stačí pár pohledů na jeho poker face a všichni se můžou zbláznit. Viděl už jsem čtyři filmy s ním a ani v jednom se mě nelíbil. Keira až příliš přehrává svou roli. Mortensen mě nijak neoslovil. Snad jen měl pěknej kostým a tím byl k nepoznání. Příběh mě nezaujal. Přišlo mi, že obsahuje spoustu výkřiků do tmy a skutek utek. Spousta rádoby filozofování neobsahující žádnou hodnotu. Stručně: nikdy více.