KukulienkaHO

Janko Hraško

okres Trnava

• 12.8.2019  01:48
    Čelisti 3 (1983)

Čaro prvých Čeľustí sa už definitívne vytratilo a "Čeľuste 3" sú iba béčkovou drámou s otrasnými vizuálnymi efektami. Na druhej strane som čakal väčšiu sračku a herecké výkony celkom ušli. Ak by ale nebolo skladby "Shark" od Johna Williamsa, znížil by som moje hodnotenie o jednu hviezdu.

• 3.7.2019  20:11

Vyzerá to tak, že štyria páni, ktorý robili scenár sa nevedeli dohodnúť kam sa vlastne bude film uberať. Lara Croft - Tomb Raider má byť dobrodružný film nadupaný akciou. Dobrodružné to síce je, ale akčné ani náhodou. Všetky "akčné scény" sú akési pomalé, nezáživné a hlavný choreograf bol pri ich vymýšľaní asi napitý, skrátka nefungujú. Rovnako zlyháva aj hudba a efekty (či už praktické alebo počítačové). Jednoducho Indiana Jones v sukni sa nevydaril.

• 28.6.2019  18:27

Tvorcovia si zjavne mysleli, že stačí dať do filmu populárnu hudbu a film bude hneď cool. Bohužiaľ, ak nemá film dobrý dej a bude celý naplnený "vtípkami" o prdení a grganí, tak cool NIKDY NEBUDE.

• 27.6.2019  16:49
    Všechno, co mám rád (TV pořad) (2017)

Občas prídu zaujímaví hostia, ale inak dosť slabé, čo sa obsahu týka. Na druhej strane... Kandráč má bohatú zásobu celkom slušných vtipov, na Skrúcaného sa dá tiež pozerať a Ander z Košíc svojimi frkmi dodáva koncu body.

• 26.6.2019  22:50

V "Spider-Ham: Caught in a Ham" vidíme, čo robil Spider-Ham predtým, ako bol vtiahnutý do dimenzionálneho portálu. Pre mňa dosť slabé.

• 4.12.2018  16:52
    Česko Slovensko má talent 7 (TV pořad) (2018)

Veľmi ma sklamalo odfláknuté Semifinále, za ktoré musím strhnúť 1 hviezdičku. Veď peňazí majú dosť, a preto nechápem tento ich krok. Moderátori boli oproti predchádzajúcim ročníkom slabší. Jandová bola prvý raz v porote a bola celkom fajn. Mórová mi prekvapujúco tento rok nevadila. Inak celkom fajn - to isté čo minulé 2 ročníky, až na Semifinále. P.S.: Z hlasovania divákov som bol sklamaný.

• 24.8.2018  16:52
    Hopsasa (TV pořad) (2016)

Toto bola 10 minútová nuda, nuda, nuda a ešte raz nuda. Oceňujem pekné básničky a to, že to môžu pozerať aj hlucho-nemé deti, ale to bolo asi všetko pozitívne. Je to absolútne bez príbehu, bez fantázie, a čo je najhoršie, nebavilo to ani mňa, ALE ANI MÔJHO 6-ROČNÉHO BRATA, a pre deti ako je on je táto relácia určená. Keď sa tam zjavil HOPSASA a začal ukazovať rozcvičku, tak som sa začal chytať za hlavu aká je to hovadina. Videl som len 1 diel, a stačilo mi. To je asi všetko, čo by som k tomu povedal. Celkovo mi z toho vyšli 2*.

• 21.11.2020  00:34

Sylvester Stallone a Dave Bautista v rolách protagonistov... velké hovno! Maximálne tak prvý v prvej kope vedľajších postáv a druhý možno tak v tretej. Pokračovanie, ktoré vzniklo po 5 rokoch - a takýto shit to je. Nie, žeby som bol nejak sklamaný, ako takýto výsledok som čakal vzhľadom na hodnotenia a aj po zhliadnutí traileru. Ten film je skrátka prázdny, a to extrémne. Od postáv, cez príbeh, až po koniec. Jednotka bola úplne kvalitatívne niekde inde. Všetko mala pekne spracované, plánovanie úteku bolo vzrušujúce a pútavé, skvelá atmosféra a napätie... a samozrejme fantastická dvojka hrdinov. Tu nefunguje z toho nič. Všetko je odfláknuté. Jedine tak zvrat bol fajn - pre mňa dosť neočakávaný. Sly bez Arnieho sa tiež nepredviedol (vlastne ani nemal možnosť). No... vyzerá to tak, že ďalšia filmová séria (respektíve filmový svet) sa dodrbala skrz peňáze.

• 1.9.2020  19:06
    Prokletá - Spojení (E05) (epizoda) (2020)

5. epizóda otvorila hneď niekoľko nových dejových línií. Pár zvratmi zamotala príbeh. Či to ale je dobré rozhodnutie takto v polovici to celé ešte viac zamotať, než to bolo už predtým, je otázne. Zaujímavé však bude sledovať, jak sa s tým chcú tvorcovia vysporiadať. Určite by ich trebalo uzavrieť čo najviac v prvej sérii, aby zbytočne nezostalo príliš veľa otvorených otázok, na ktoré by sme mohli do prípadnej druhej série zabudnúť. Inak bolo "The Joining" absolútne nezáživné, dokopy sa tu priamo nič neudialo. Akurát Merlinova linka sa dá, aj keď sa veľmi naťahuje. Romantika medzi ústrednou dvojicou nefunguje, sakramentsky to postráda medzi nimi chémiu. Asi by si piaty diel zaslúžil 2*, avšak ja dávam iba 1*. P.S.: Od nasledujúcich epizód očakávam veľké zlepšenie, pretože predpoklady nato majú.

• 15.8.2020  17:18

A toto bolo jako čo? Príbeh nedomyslený. Téma neoriginálna. Správanie postáv divné. Projekt "Love, Death & Robots" vynikal predovšetkým skvelou animáciou. A preto spraviť hranú časť iba kvôli hlavným predstaviteľom, nepokladám za dobrý krok. Bolo to taktické, nie umelecké.

• 20.7.2020  19:12

Dementné správanie postáv. Neskutočne hlúpy príbeh. Slabí herci. Dialógy typu "jedna perla za druhou". Malo to dva svetlé momenty, tak za ne tá 1*. Dám ešte šancu 1, 2 epizódam, ale ak ma to nepresvedčí, tak s týmto výtvorom končím.

• 27.5.2020  01:36

Čo to bolo za pič*vinu?! Jako z tohto mi začínal rozum stáť.

• 18.3.2020  16:44
    SuperStar 2020 (TV pořad) (2020)

Dôvod prečo som prestal sledovať "SuperStar 2020" v priebehu tretej epizódy: Nemohol som vystáť porotu. Jaký magor preboha vyberal "porotcov"? Zas nechcem uraziť všetkých. Idem teda postupne: Habera je už dávno vyhasnutá hviezda a jediné, čo jej dodáva ešte trochu žiary je vysoký honorár za "SuperStar". Ale dobre, je väčšinou objektívny a jeho vyjadrenia majú často hodnotu. Marián Čekovský je odborník, to je vidieť. Niekomu sa nemusí páčiť jeho prejav, ale to je proste on a ja ho rešpektujem. A teraz ideme na tých ostatných "umelcov". Leoš Mareš pracuje v showbiznise dlhú dobu, a ako moderátora ho mám veľmi rád, ale už v talente ako porotca mi nesadol, pri SuperStar deto. On nie je spevák a spevu moc nerozumie, tak prečo sakra robí porotcu v najväčšej česko-slovenskej speváckej súťaži. No a potom sú tu dve vrcholne nesympatické slečny. P. Bagárová-speváčka, o ktorej som prvýkrát počul až tu. A keď som si pustil jej songy, prišlo mi zle. A P. Pagáčová-"komparzistka", ktorá si splietla asi reláciu aj štúdio. No jak môžu dvaja hudobní neznalci (Pagáčová a Mareš) porotcovať v hudobnej súťaži? Veď ono to už vlastne neni spevácka súťaž, keď ťa traja "Porotcovia" hodnotia na základe osobných sympatií (a niekedy sa k nim pridá aj Habera). Tým pádom zostáva jediným zatiaľ z cela objektívnym porotcom Čekovský, ktorému patrí všetká česť.

• 30.10.2019  13:20

Áno. Všetko, čo tu bolo povedané je pravda... ááále existujú aj vzorní muži a dokonca existujú aj ženskí grázli. Každopádne, s hovoreným slovom súhlasím. Na druhej strane videu chýba nápad. Dívať sa 2 minúty na Daniela Craiga stojaceho a hladiaceho do kamery je strašná nuda. P.S.: Čo to tu preboha hľadá?

• 18.10.2019  16:26
    Princezna ze mlejna 2 (TV seriál) (2001)

Jednu hviezdičku nedávam kvôli kvalite. Je to z princípu - tvorcovia sú proste nenažraní a chcú z filmu vyťažiť čo najviac peňazí, tak z neho spravili seriál. Toto jednoducho z lásky spravené nebolo.

• 18.9.2019  18:43

Ako tu mohla byť triceratopsia rodina, keď na konci dvojky (päťky) prežil z určitých rás iba jeden dino?! Ešte k tomu ten mäsožravý druh v dvojke vyhynul. A práve toto ma sere najviac, keď sa nerešpektujú predchádzajúce časti série.

• 31.8.2019  03:16
    Muzzikanti (2017)

Na tomto snímku Dušan Rapoš dokonale ukázal, aký je zlý režisér. Okrem toho aj scenár Petra Šišku stojí za hovno. Na film "Muzzikanti" som bol zvedavý kvôli slušnému obsadeniu (ktoré ma ale sklamalo) a nalákala ma aj Nohavicova a Cmoríkova titulná pieseň "Kříž svůj neseme", ktorá je (samozrejme spolu s Duo Jamaha :-D) najlepšia vec tohto počinu. Nechápem, ako mohla česko-slovenská filmová tvorba tak nízko klesnúť. P.S.: Koháka som nepochopil.

• 14.8.2019  00:13
    Ylvis: The Fox (What Does the Fox Say?) (hudební videoklip) (2013)

1* za kulisy, inak odpad!.

• 19.7.2019  00:11
    Zámena manželiek (TV pořad) (2004)

Občas sa zabavím na dementnosti niektorých účastníkov tejto show.

• 1.7.2019  01:38

Ešte horšie ako jednotka. Možno by to nebolo až tak hrozné, nebyť toho hnusného uvrešťaného decka a toho tlstoprda starostu. Jednotka bola tiež strašná, ale všetko v nej fungovalo lepšie. Jediné, čo zostalo na rovnakej úrovni ako v jednotke boli primitívne vtípky, ale to je vlastne zlá vec. Animácia je na lepšej úrovni, ako bola v prvom dieli, ale to je pochopiteľné, keďže dvojka vznikla o 3 roky neskôr. A je to možno práve animácia, ktorá u mňa zachraňuje film od odpadu!.

• 22.6.2019  20:19

Animácia nie je ani zďaleka najväčším problémom tohto filmu. Ľadová sezóna má strašne jednoduchý až stupídny dej, ktorý dopĺňajú ešte stupídnejšie vtípky (ani raz som sa nezasmial). Rovnako ako scenár, je hrozná aj réžia. Jediné, čo u mňa film zachraňuje od odpadu! je hudba, ktorá sa môže pokojne rovnať hudbám z omnoho kvalitnejších filmov ako je Ľadová sezóna.

• 27.1.2019  03:26

1* za celkom fajn záporáka, ale inak je všetko ostatné ODPAD! Ani sexi Angeliny Jolie (ktorá mimochodom hrala úplne príšerne) to nezachráni.

• 2.9.2020  21:30
    Prokletá - Festa a Moreii (E06) (epizoda) (2020)

Celé absolútne o ničom. Ešte aj Merlina zhovadili.

• 31.8.2020  23:20
    Volejte věštce (TV pořad) (2008)

Jana Demeterová: "A já vím, že dobrá nemocnice je IKEA." 🤣🤣🤣🤣

• 15.8.2020  17:46

Úbohé. Primitívne. Nevtipné. Zaujímavý námet tvorcovia poňali absolútne dementne. Malo sa jednať o alternatívne scenáre minulosti, ale toto pripomínalo alternatívne sny po určitých látkach.

• 14.6.2020  02:45

Vždy sa snažím filmy dokukať až do konca, lenže na toto som už nemal kapacitu ani nervy..... tak som to cca po 45 min vypol.

• 27.10.2019  01:01
    Premiér - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2019)

Vidieť Generálneho Riaditeľa Pána Soukupa 2x na jednej obrazovke naraz je........... ehm, nepekný pohľad.

• 25.10.2019  23:56
    Premiér - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2019)

Práve som premárnil "pár" cenných minút môjho života. Až do smrti to budem ľutovať.

• 24.10.2019  23:02
    Premiér (TV seriál) (2019)

Soukup je dementný, o tom niet pochýb....... ale toto je moc aj na dementa. Jedná sa totižto len o jeho čisto politickú reklamu.

• 16.9.2019  20:41
    Mr. Bean: Halloween (2018)

Čo to ku**a je?