• Thriller

Útok vraždících rajčat (1991) odpad!

Že to má být parodie - to je jasné už z názvu. Ale stejně nepřekonatelně trapné. Dávat tomuto filmu 4 nebo 5 hvězd je urážka veškerého filmového umění.

U-Turn (1997)

Tak tohle je tedy jízda. Skvělé hlášky a zvraty. Výborně vymyšlené, zahrané, zrežírované a kamera super. Music jak by smet.

Soumrak dne (1993)

Jeden z mých oblíbených. Sledovat jak se A. Hopkins zhostil role hlavního komorního je opravdu zážitek. Atmosféra anglického sídla, kde se odehrávájí velmi důležité okamžiky v dějinách na vás dýchne v plné síle. Opravdu velmi kvalitní dílo.

Mluvící dobytek (2006)

Výborné animované dílko, zatím nedoceněné. Důkazem jest to, že se dostalo na divadelní prkna.

Tunel smrti (2005) odpad!

Blbost - STŘIH - blbost - STŘIH atd. Výplod amatérských chorých mozků.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Skvělá atmosféra, díky neznalosti románu, jsem očekával jiný konec (to by pak bylo 5).

Počátek (2010)

Bohužel, zřejmě filmy tohoto typu asi nejsou úplně pro mě. Dobrý nápad, ale 3 levely snu jsou trochu příliš. Jeden za chvíli neví kde vlastně je.

Četa (1986)

Tenhle fim jsem měl možnost vidět jako premiéru (v ČSSR) v roce 1988 v kině Alfa - a to v den, kdy mě pustili z vojenské základní služby. Někdo si možná řekne - nevhodné, ale nic podobného jsem před tím neviděl. Byly to vzácné okamžiky v socialistickém kině. Když jsme s kamárádem vyšli z kina - jenom jsme se na sebe podívali a byli ještě 100x šťastnější, že jsme v civilu. A šli na pivo ... Výborný film, viděl jsem ho od té doby ještě několikrát a vždy mám stejné pocity.